В Івано-Франківській облраді виник конфлікт між депутатом та правоохоронцем у справі студентів-іноземців. ВІДЕО

Сьогодні, 9 лютого, відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань захисту прав людини, законності, правопорядку, антикорупційної політики, люстрації та очищення влади, передає Станіславське ТБ.

Перше питання порядку денного стосувалося справи щодо статевих зносин з малолітніми, до якої причетні іноземні студенти одного з вищих навчальних закладів Івано-Франківська.

На засіданні присутні представники університетів та правоохоронці. Натомість не з’явилися представники з Управління освіти і науки м. Івано-Франківська.

На комісії уже розглядалося дане питання, але сьогодні присутні  намагатися убезпечити місто й область від подібних випадків. Тому члени комісії проводили дискусії і намагалися знайти певні кроки, щоб запобігти проблемі знову. 

Під час засідання у депутата Івано-Франківської обласної ради Святослава Никоровича виник конфлікт між заступником начальника слідчого управління ГУ поліції в Івано-Франківській області Олександром Бойчуком. Никорович наголосив, що студенти-іноземці вели себе так, як правоохоронці дозволяли їм. Саме тому араби відчували безкарність, а правоохоронці не мали офіцерської честі. 

Натомість Олександр Бойчук відрізав, що поліції Івано-Франківська працювала, збирала інформацію і врешті затримала двох підозрваних. Також вкотре наголосив, що слідство триває і будуть знайдені інші підозрювані, але ці особи, за результатами слідчих дій, уже покинули Україну.

Але Никорович не зупинився і нагадав, що тоді, коли громадськість дізналася про такий інцидент, то на сайті ГУ НП в Івано-Франківській області подана була інформація, яка пом’якшувала вирок для студентів-іноземців, тай навіть звинувачувала дівчат у їх діях. Також депутат додав, що зазначалося лише про одну дівчину, а насправді їх було дві. 

Вкінці Никорович зауважив, що громадськість не залишить цю справу і буде контролювати слідчі дії. 

Дорікнув депутат і правоохоронцям про їх зарплату і автомобілі, які не відповідають суті, себто, “ми розуміємо звідки ці гроші”.

Бойчук сприйняв такі слова особисто і намагався пояснити, що самостійно і чесно отримав погони. Потім почав вихваляти правоохоронців Івано-Франківської області: “Саме ми затримали студентів-іноземців”.

Депутат Івано-Франківської облради, водночас і заступник даної депутатської комісії, яка засідала, Сергій Федорців сказав, що слідство триває і вже вкінці побачимо результат, тоді і зможемо “судити”.

Нагадаємо, наприкінці грудня минулого року стало відомо, що в Івано-Франківську  вихідців із Близького сходу підозрюють у розбещенні двох дівчаток 12-ти і 11-ти років. Пізніше дівчат знайшли, але у Тернополі, де їх нібито передали підозріванню у «подарунок» для своїх «одноплемінників».

Детальніше про дану справу читайте ТУТ.

 

1 коментар

  • Три роки тому зі Львова до Ів-Франківська було передано кримінальне провадження з приводу шахрайства. Три роки ні прокуратура ні міліція Франківська не може вийти на підозрювану у справі, так звану пані Надію Демків, яка живе в них під самісіньким носом. Тому, можу з повною відповідальністю заявити, що місцеві так звані правоохоронні органи не мають ні поняття честі, ні гідності. І керуються в своїй діяльності виключно інстинктами та шлунком.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : Завтра на Івано-Франківщину привезуть тіло бійця, що загинув від поранення на Донбасі
Наступна : В Яремче судитимуть киянина, який під впливом наркотиків, скоїв розбій на заправці

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×