socico

В Івано-Франківській області зафіксовано 658 пожеж в екосистемах – Управління ДСНС

Щорічно з настанням теплої сухої погоди в області частішають випадки пожеж та загорань сухої трави, залишків рослинності, сміття та торфовища.

Станом на 12 серпня зафіксовано 658 пожеж в екосистемах області на площі 237 гектарів, з них 46 пожеж трапилося у сільськогосподарських угіддях на площі понад 86 гектарів, також горять ліси, торфовища та сміттєзвалища.

“Лише за 10 серпня 45 пожеж, де 30 з них в природніх екосистемах”, – каже начальник Управління ДСНС в області Володимир Чернецький.

Кількість цих пожеж зросла більш як у півтори рази у порівнянні із відповідним періодом минулого року (за 2014 рік 393 пожежі). 

Читайте також: Управління ДСНС закликає мешканців Прикарпаття не бути байдужими до пожеж. ВІДЕО

Загалом за 10-11 серпня – в області зареєстровано 81 пожежу, з них 59 пожеж сухої трави на відкритій території. 

При цьому існують ряд чинників, які ускладнюють гасіння таких пожеж – це віддаленість загорань від пожежних частин, відсутність поблизу них вододжерел, складність рельєфу роблять гасіння таких пожеж економічно затратними і такими, що вимагають значних людських ресурсів. 

Управління ДСНС в області з метою запобігання виникнення пожеж та їх росту, загибелі та травмування людей на них, втраті матеріальних цінностей, зменшення збитків ініційовано прийняття розпорядження, яким затверджено комплексний план дій органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, установ, організацій щодо запобігання виникненню пожеж в пожежонебезпечний період у 2015 році.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : У Рогатинському районі горів торф
Наступна : Російський солдат на весь світ розказав про дезертирство в армії РФ

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×