В Івано-Франківські облраді підняли питання студентів-іноземців, які підозрюються у зґвалтуванні неповнолітніх дівчат

Сьогодні, 9 лютого, розпочалося засідання постійної комісії обласної ради з питань захисту прав людини, законності, правопорядку, антикорупційної політики, люстрації та очищення влади, передає Станіславське ТБ.

Перше питання порядку денного стосується справи щодо статевих зносин з малолітніми, до якої причетні іноземні студенти одного з вищих навчальних закладів Івано-Франківська.

На засіданні присутні представники університетів та правоохоронці. Натомість не з’явилися представники з Управління освіти і науки м. Івано-Франківська.

На комісії уже розглядалося це питання, але сьогодні будуть намагатися убезпечити місто й область від подібних випадків.

Першим виступив перший проректор  Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу Федір Козак, який зазначив, що підтримує закон:

“Особа, яка скоїла порушення закону, вона повинна відповідати за законом. Тому університет сприятиму у розслідуванні цієї справи. Зараз в університеті навчання призупинене, бо канікули. Тільки з 18 лютого вийдуть студенти, то ми проведемо спеціальні бесіди. Колектив нашого університету осуджує такі дії і ми не дозволимо, аби таке повторилося. Але те, що студенти навчаються в закладах – нормально, міжнародну співпрацю треба розвивати, але бути і на сторожі закону.

“Кожен, хто переступає поріг університету, підписує договір про те, що їм дозволено законом і кожен знає свої права і обов’язки. Ми хвилюємося за імідж університету. Мені прикро за такий випадок із двома нашими студентами. Студенти, які є проблемними, наразі знаходяться на обліку. Тобто ми проводимо спеціальні бесіди”, – наголосила перший проректор Івано-Франківського національного медичного університету  Ганна Ерстенюк.

Також присутні представники з наукової частини від Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника, які вважають, що проблему замовчувати не треба. Треба розуміти закон і діяти за ним.

Начальник Івано-Франківського відділу поліції  Ростислав Прокопчук каже, що треба робити більше виховних заходів і правоохоронців запрошувати.

Як повідомляло Станіславське ТБ, 4 лютого дана комісія не змогла розпочати роботу через відсутність кворуму. Сьогодні відсутній голова комісії – Тарас Виноградник, а також ще один депутат на лікарняному.

Із загальним списком постійних депутатських комісії Івано-Франківської обласної ради можна ознайомитися ТУТ.

Нагадаємо, наприкінці грудня минулого року стало відомо, що в Івано-Франківську  вихідців із Близького сходу підозрюють у розбещенні двох дівчаток 12-ти і 11-ти років. Пізніше дівчат знайшли, але у Тернополі, де їх нібито передали підозріванню у «подарунок» для своїх «одноплемінників».

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : Прикарпатські рятувальники назвали причину пожежі, де загинув чоловік
Наступна : “Вони гидують”: хворий на ДЦП, якого вигнали з ресторану у Львові прокоментував цю ситуацію. ВІДЕО

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×