В Івано-Франківськ приїде нардеп Дмитро Добродомов

6 вересня 2015 року о 12 годині в актовому залі обласної організації ВТ “Просвіта”, за адресою Грушевського, 18, в Івано-Франківську відбудеться зустріч з народним депутатом, лідером руху “Народний контроль” Дмитром Добродомовим, пише Курс.

Добродомов перебуватиме на Прикарпатті протягом 5-6 вересня.

У суботу лідер Громадського руху “Народний контроль” зустрічається з мешканцями Калуша.

У неділю, 6 вересня, о 10.00 у конференц-залі фірми “Надія” в Івано-Франківську Дмитро Добродомов візьме участь у презентації Івано-Франківської обласної організації політичної партії “Громадський рух “Народний контроль”.

Добродомов представить також кандидатури від “Народного контролю”, які висуватимуться в органи місцевого самоврядування Івано-Франківщини. Для місцевих ЗМІ Дмитро Добродомов дасть прес-конференцію.

О 12.00 у неділю в Івано-Франківському народному домі “Просвіта” народний депутат зустрінеться з мешканцями Івано-Франківська та області.

Того ж дня Дмитро Добродомов побуває у Коломиї, де матиме зустріч з мешканцями Коломиї та активістами міської і районної організацій Політичної партії “Громадський рух “Народний контроль”, а також виступить на коломийському телебаченні.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : За два роки в Україні може з’явитись нова поліція
Наступна : Департамент містобудування Івано-Франківська оголосив конкурс на ескіз для пам’ятника Андрія Мельника

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×