В газетах Франківщини найчастіше піаряться “ВОЛЯ” та “Радикальна партія”. ДОСЛІДЖЕННЯ

Громадянська мережа “ОПОРА” проаналізувала інформаційну присутність політичних партій у газетах Рожнятівського, Долинського, Галицького, Тлумацького та Тисменицького районів Івано-Франківської області. Серед усіх політичних партій найактивніше розміщували матеріали з ознаками політичної реклами дві сили:  партія «Воля» та радикальна партія Олега Ляшка.

До прикладу, починаючи з червня місяця в Рожнятівській районній  газеті «Новини підгір’я» у кожному номері з’являлася новина від «Волі» та виходила колонка керівника осередку Радикальної партії Ляшка. За літній період великої активності інших політичних партій в районних газетах не помічено. Зрідка з’являлися матеріали «Батьківщини», Блоку Петра Порошенка «Солідарність», «Свободи», «Народного Фронту» та «Укропу».

За спостереженнями ОПОРИ, «Воля» – партія, про яку найчастіше друкується інформація у районних газетах Прикарпаття – чи то новини про діяльність партії, чи оголошення про набір кандидатів на місцеві вибори. Матеріали від «Волі» впродовж  літа і на початку вересня активно друкували Болехівська газета «Ратуша», Долинська «Добра справа», Рожнятівська газета «Новини Підгір’я», Тлумацька «Злагода», Тисменицька газета «Вперед» та Галицька «Галицьке слово».

Про те, що матеріали за згадками про «Волю» не є авторськими свідчить той факт, що в різних газетах вони є однаковими і виходять під однаковими заголовками, а в деяких випадках підписані як матеріали прес-служби партії. Як от матеріали «Воля» виступає проти введення касових апаратів для підприємців» та «Дерев’янко виступає проти введення касових матеріалів для підприємців» (на фото).

Окремо зауважимо, що у Галицькому районі місцева газета «Галицьке слово» найбільше, з-поміж інших політичних сил, присвятила уваги висвітленню діяльності партії «Воля», впродовж літа у кожному номері газета друкувала новини прес-служби партії «Воля» і лише у першому вересневому випуску газети з’явився матеріал від іншої політичної партії («УКРОП»).

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : ЦВК відмовила 10 партіям в участі у місцевих виборах
Наступна : На Прикарпатті перепоховали 225 жертви сталінських репресій. ФОТО

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×