В Долині стартували екстримальні туристичні змагання “Нескорені”. ФОТО

В Долині стартували екстримальні туристичні змагання “Нескорені”, про це повідомляє Станіславське ТБ з посиланням на радіо “Хвиля гір”.

Сьогодні, 26 березня, вперше на Долинщині стартували весняні туристичні змагання “Нескорений”. Учасник з’їхались з різних куточків України: Волині, Рівненщини, Києва, Донецька, Львівщини, Івано-Франківська, Долинського району.

Загалом 11 команд представляють 35 учасників. Командам видано карти з нанесеними контрольними точками, які потрібно пройти за 24 години. На карті також відмічені історичні об’єкти та культурні пам’ятки, де команда повинна сфотографуватись, зазначивши час прибуття. Кожна контрольна точка має певну кількість балів (по 3-бальній системі).

Стартували учасники у ЛОК “Дружба” в суботу 26 березня о 9 годині ранку. Фініш повинен відбутись у точці старту 27 березня не пізніше 10 години ранку.

Організатор – молодіжний громадський рух “Долина активна”. Метою змагань є популяризація пішохідного туризму, здорового способу життя та спорту, патріотизму, та любові до рідного краю, ознайомлення із місцями повстанської слави та пам’ятками культури.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : Важкохворий учасник АТО Руслан Зварич отримав допомогу від побратимів. ФОТО
Наступна : ДТП в Івано-Франківську: зіткнулися два мікроавтобуси, на місці працюють патрульні. ФОТО

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×