В Долині медики збираються пікетувати сесію районної ради

Завтра, 30 червня, в Долині має відбутися чергова сесія районної ради, яку мають намір пікетувати медики району, які невдоволені намірами депутатів провести реорганізацію в медичній галузі Долинського району, передає Станіславське ТБ.

Так, Долинську дитячу поліклініку хочуть перетворити на Центр первинної медико-санітарної допомоги. На медиків чинять тиск, щоб вони писали заяви на звільнення з поліклініки.

“Наш головний лікар написав рекомендаційного листа, в якому закликав терапевтів та педіатрів поліклініки писати заяви на перевід на посаду сімейного лікаря. На нас чинять тиск, але ми будемо відстоювати свої права. Нас хочуть висилити з приміщення поліклініки, забрати обладнання та всі умови для праці.

Ми були готові оголосити страйк, але відмовилися від цієї ідеї, щоб не піддавати ризику життя пацієнтів. Завтра, 30 червня, ми будемо всі прийдемо на сесію районної ради і будемо вимагати в депутатів не приймати незаконних рішень”, – прокоментувала ситуацію Ніна Миронівна Яцків, голова профспілки вільних медиків Долинського району.

Звернення медичних працівників Долинського району до депутатів районної ради Ніна Миронівна опублікувала на своїй сторінці у Facebook:

Також, свою позицію щодо ситуацією, що склалася в Долині висловила Вільна профспілка медичних працівників України. Вони направили лист на адресу голови райдержадміністрації та голови районної ради з прохання втрутитися в ситуацію та переглянути, на їхню думку, незаконне та необгрунтоване рішення сесії районної ради.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : В АТО загинув оперний співак Василь Сліпак, який 19 років прожив у Франції
Наступна : Експерти зібрали найпоширеніші міфи щодо ОСББ

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×