Уродженка Прикарпаття Міка Ньютон розповіла про життя в Америці та акторську кар’єру у Hollywood

Нещодавно співачка Міка Ньютон, яка рівно 5 років живе і працює в Америці, приїздила в Україну. А коли поїхала знову, вирішила розставити усі крапки над і та розповісти, як у неї справи і що змінилося за цей час.

Нагадаємо, Міка Ньютон (Окса́на Стефа́нівна Грица́й) народилася 5 березня 1986 в Бурштині Івано-Франківської області. У 2011 році співачка з піснею «Angel» перемогла в українському національному відборі на конкурс пісні Євробачення 2011. Після Євробачення поїхала в Каліфорнію, планує жити в США до 2013 року, «JK-music group» запропонувала їй та її продюсеру Тимофію Нагорному співробітництво та просунення співачки на заході. З Мікою працює музикант Ренді Джексон.

5-го червня білявка написала великий пост у Facebook, в якому повідомила, що тепер вона актриса, що не співала понад рік і що “народилася заново”.

Пролити світло на своє життя Міка вирішила через зацікавлення вітчизняної преси та розчаровані слова на кшталт “бідна дівчинка, щось у неї там не те”.

“…Я думаю, ви розумієте, що артист зникає з преси, лише коли сам цього хоче. І мені захотілося! Дуже сильно! Трохи більше, ніж два роки тому. Я втомилася дуже сильно від усього”, – зізналася артистка.

“…У кожного своя думка про те, чому я в Америці і як мені все легко. І ось я просто не хотіла відповідати ні на що і, тим більше, щось доводити… Я хотіла зникнути і жити тим життям, яке вибрала”, – заявила вона.

 Міка запевняє, що сама захотіла зникнути з преси та жити своїм життям

 

“А вибрала я непростий шлях. Він мій. Я, якщо зовсім чесно, з дитинства завжди відчувала себе чужою. Я розуміла, що мене практично ніхто не розуміє. Що я хочу… Навіщо… І, на жаль, мені довелося переїхати в іншу країну, щоб нарешті відчути себе вільною”, – зізналася співачка.

 Міка визнає, що обрала нелегкий шлях

“За 5 років сталося багато. Щоб тут жити, потрібно народитися заново. Знову вчитися говорити, їсти, вчити культуру країни, розуміти людей, у ​​яких зовсім інше сприйняття цього світу. Моя інтуїція сказала: потрібно проходити це все”, – зауважила Міка.

“…Я хочу сказати всім жінкам, що не обов’язково виходити заміж або бути з багатим чоловіком, щоб бути щасливою, успішною і мати можливість займатися улюбленою справою, заробляти цим на улюблену їжу, навчання, улюблену марку машини, квартиру, одяг, подорожі. Не обов’язково від когось залежати, щоб можна було жити, як вам хочеться”, – наголосила дівчина.

 Дівчина звернулася до жінок і заявила, що не обов’язково виходити заміж, аби мати все, що ти хочеш

Міка нарешті зізналася, що вже понад рік знімається у рекламі як актриса.

“Я займаюся акторством зараз. Втілюю свою дитячу мрію! Реалізую. Ще дуже багато належить чого зробити, щоб все зовсім було, як я хочу. Але я працюю над цим, кожен день”, – заявила вона.

“Чи сумую за домом?! Так! Дуже сильно! За всіма вами сумую. Сумую за концертами. За публікою у 20 тисяч людей, як в Запоріжжі було та інших містах. Дуже. Але бажання зробити щось більше – найсильніше. Чи співаю я? Чесно? 1,5 роки практично не співала. Зовсім”, – приголомшила зізнанням білявка.

Міка сумує за батьківщиною та концертами

Міка пояснила, що дуже втомилася. До того ж, за її словами, дехто просто відбив у неї бажання співати.

“Мені потрібно було перезавантажитися… Адже все, що не робиться, робиться на краще;) Писала пісні вдома… Буду ділитися з вами, коли дозрію. І звичайно, акторство забрало дуже багато часу та принесло мені мої великі плоди. І ще раз довело мені, що якщо мріяти, то все здійсниться”, – запевнила вона.

 Міка замінила співи зйомками у рекламі

Далі Міка Ньютон перелічила, для яких компаній встигла знятися. У її списку є Facebook, Google, FIAT, Bud Light, Benefit cosmetic тощо.

І наостанок дівчина запевнила, що співати планує і далі. Її перший виступ після тривалої перерви відбудеться незабаром у Маямі.

А ще два роки тому Міка мріяла про натовпи на своїх концертах та дует із Тімберлейком

Фото з Facebook

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : Прикарпатські правоохоронці вкотре застерігають громадян остерігатися телефонних шахраїв
Наступна : Програма другого дня мистецького фестивалю Porto Franko ГогольFest

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×