“Укрзалізниця” купила 13 пасажирських вагонів-трансформерів, які будуть обслуговувати новий маршрут Київ-Львів-Івано-Франківськ

“Укрзалізниця” купила 13 пасажирських вагонів-трансформерів, які будуть обслуговувати новий маршрут Київ-Львів-Івано-Франківськ.

Про це повідомляє Станіславське ТБ з посиланням на “Лівий берег“.

Вагони будуть використовувати в двох режимах.

У 2016 році “Укрзалізниця” крім звичайних купейних вагонів, вперше оновить свій парк вагонами-трансформерами. З 21 пасажирського вагона, які на замовлення виготовить Крюківський вагонобудівний завод, “Укрзалізниця” придбає 13 нових вагонів з купе-трансформерами.

Перші такі вагони повинні бути поставлені “Укрзалізниці” вже восени. Їх використовуватимуть в нічних і денних поїздах, повідомляється на сайті УЗ.

Особливістю і перевагою вагонів-трансформерів є можливість їх використання як на нічних, так і на денних маршрутах поїздів Інтерсіті з комфортабельними кріслами. У нічному режимі вагона нижні і верхні полиці купе (всього чотири) використовуються як спальні місця. У денному режимі нижні полиці купе трансформуються в зручні місця для сидіння.

В “Укрзалізниці” впевнені, що трансформери дозволять підвищити ефективність використання вагонів і істотно збільшити їх середньодобовий пробіг.

Зараз фахівці УЗ готують оптимальний маршрут курсування таких вагонів. Ймовірно, вагони-трансформери будуть обслуговувати новий маршрут Київ – Львів – Івано-Франківськ в категорії “Нічний експрес” в нічному повідомленні і в категорії “Інтерсіті” – в денному. Графік може складатися таким чином, що в дні пікового попиту маршрут поїзда триватиме до курортних міст Ворохта та Яремча, які користуються популярністю серед туристів.

УЗ уклала договори з Крюківським вагонобудівним заводом на поставку 21 пасажирського вагона до кінця року. Договори укладені за результатами відкритих торгів на закупівлю пасажирських вагонів, за якими найбільш економічно вигідним визнано Пропозиція КВЗС. Закупівля 21 пасажирського вагона передбачено консолідованим фінансовим планом УЗ на 2016 рік.

За роки незалежності України в цілому було придбано 562 пасажирських вагона, з яких 319 – будівлі Крюківського вагонобудівного заводу.

Нагадаємо, що з 5 серпня «Львівська залізниця» скасовує курсування регіонального потяга №704/703 із сполученням Львів – Івано-Франківськ – Львів.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : Потрійна ДТП на Івано-Франківщині: прикарпатець зіткнувся з двома тернополянами, є постраждалі
Наступна : Депутатська комісія запропонувала Івано-Франківській обласній раді продовжити контракт з багаторічним керівником бібліотеки імені Франка

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×