“Укроп”, “Свобода” і “Батьківщина” найбільше порушують правила благоустрою на Прикарпатті

Сьогодні, 23 вересня, громадська мережа Опора представила проміжний звіт за результатами моніторингу місцевих виборів в Івано-Франківській області.

Координатор Опори на Прикарпатті Іван Маруняк розпочав свою доповідь із тих політичних сил, які порушують правила благоустрою у місті.

Так, в Івано-Франківську друкованими матеріалами зі знаком політичної реклами «грішать» такі партії як «Укроп», «Свобода», а також «Батьківщина».

Зокрема, Опора зафіксувала масову розклейку плакатів із символікою політичної партії «Укроп» на деревах, парканах та стовпах у Богородчанському, Надвірнянському, Коломийськоу, Калуському, Рогатинському, Галицькому, Тлумацькому, Снятинському і Городенківському районах, а також в Івано-Франківську.

Партії «Свобода» та «Батьківщина»  намагаються привернути увагу виборців розміщуючи політичну рекламу на електроопорах нашого міста.

В Івано-Франківську спостерігач від Опори зафіксував, як двоє молодиків розклеювали стовпи та зупинки громадського транспорту плакатами із запрошенням  на зустріч із депутатом від «Волі» Юрієм Дерев’янком.

Однак на зауваження від спостерігача ніяк не відреагували, а продовжили розклеювати матеріали.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : Прикарпатська водолазна служба приймала екзамен у водолазів із Закарпаття та Тернополя
Наступна : На Рожнятівщині школярів вчили правильному поводженню у надзвичайних ситуаціях

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×