Україну визнали найдешевшою для проживання іноземців

Україну визнали найпривабливішою за вартістю (доступністю) проживання і другою за рівнем задоволеності особистим фінансовим становищем для іноземців.

Про це свідчить рейтинг Expat Insider 2016, укладений InterNations – одним з найбільших міжнародних співтовариств для людей, які живуть і працюють за кордоном, передає Станіславське ТБ посиалючись на Громадське. 

Результати були отримані на основі опитування більше 14 тис. осіб, що представляють 174 національності з 191 країни.

«Україна займає перше місце за індексом «вартості життя», з вражаючими 45% опитаних, які говорять про те, що вартість проживання в країні є дуже доступною. В цілому, 85% задоволені їх витратами на проживання, проти 6% незадоволених. Крім того, три чверті респондентів визначають прожитковий мінімум як потенційну перевагу перед переїзду до України», – пишуть автори дослідження.

Крім того, згідно рейтингу, Україна займає друге, після Тайваню, місце за рівнем задоволеності особистим фінансовим становищем.

«Майже три чверті респондентів (74%) вважають, що їхній наявний прибуток більший, ніж їм потрібно заробляти на життя в Україні, на відміну від 48% у всьому світі. Три з десяти навіть заявляють, що їх наявний прибуток є більш ніж достатнім – що в три рази перевищує середній світовий показник, який становить 10%», – йдеться в результатах рейтингу.

Для порівняння, трійку лідерів за цими показниками у 2015 році складали Еквадор, Люксембург та Мексика.

Нагадаємо, що згідно цього рейтингу Україна посіла 15 місце за критерієм «гостинності», 19 місце за критерієм «доброзичливості» і 5 місце як країна для «пошуку друзів» за індексом «легкості облаштування» іноземців в країні.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : Економіст Роман Шеремета прочитав лекцію в Прикарпатському університеті. ВІДЕО STV
Наступна : Держгеонадра призупинила ліцензію на видобуток вуглеводнів на Прикарпатті для ПАТ “Укрнафта”

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×