Українцям у Росії висунули місячний ультиматум

Українці, які знаходяться у Росії, до 30 листопада мусять визначити свій правовий статус.

Подібну вимогу до громадян України висунула Федеральна міграційна служба Росії, передає Станіславське ТБ з посиланням на Громадське ТБ.

“У 2015 році, з гуманітарних міркувань, міграційна служба неодноразово продовжувала всім категоріям громадян України термін тимчасового перебування в Росії. Останній термін продовження завершується 31 жовтня 2015 року. Через цегромадянам України, які перебувають на території Російської Федерації, з 1 по 30 листопада необхідно звернутися в підрозділи ФМС Росії для визначення свого правового статусу”, – йдеться у заяві ФМС.

За інформацією російського відомства, на території РФ перебувають близько 2,6 млн українців, з яких зі східної України – більше мільйону. ФМС вказала, що з квітня 2014 року до неї звернулося 404 тисячі осіб за тимчасовим притулком, 265 тисяч осіб – за дозволом на тимчасове проживання.

Раніше ФМС зобов’язала з 1 січня 2016 року мешканців анексованого Криму повідомити владу РФ про наявність у них іншого громадянства, а також посвідки на проживання в іншій державі.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : У Надвірній члени виборчих комісій агітують за кандидата в мери
Наступна : Тюремники, які били Тимошенко, отримали по три роки в’язниці

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×