Українці можуть безкоштовно вчитися в Гарварді за умови, що повернуться жити на батьківщину

Уряд США обіцяє оплатити навчання громадян України, що вступили в кращі бізнес-школи США. Сума гранту для кожного студента – $ 100 000. Спонсор – благодійний фонд, пише “Закордон”.
 
Правда, є одна невелика умова: після закінчення престижного навчального закладу випускник зобов’язаний повернутися на батьківщину і “розбудовувати економіку своєї країни”. Таким чином Штати хочуть допомогти Україні вийти з кризи.
 
Природно, вступити до Гарварду, Стенфорду або Йєлю – справа не з легких. Але українцям це під силу! Наприклад, торік стипендією скористалися п’ятеро молодих людей.
 
Вчитися за свій рахунок в Америці – дороге задоволення. За статистикою, за рік дипломи МВА в США отримують 10-15 студентів з України. А от у 2016-му за вищою діловою освітою поїдуть 40 стипендіатів.
 
Також для українців діє програма WNISEF Seed Grant. Її мета – матеріальна підтримка талановитої молоді з України та Молдови, а якщо точніше, оплата навчання в найкращих вишах Сполучених Штатів Америки. Вимога аналогічна: випускники повинні повернутися додому.
 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : Новий громадський транспорт Івано-Франківська не розрахований для інвалідів. ВІДЕО
Наступна : Розбиту дорогу у Львівській області засипали електричними лампочками. ФОТОФАКТ

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×