Українських хакерів звинувачують у крадіжці даних на суму близько 100 млн доларів

У США набирає обертів скандал за участю українських хакерів. Вони були ядром угруповання, яке крало в онлайні прес-релізи. За п’ять років це принесло зловмисникам близько $100 млн.

Як повідомляє Hubs з посиланням на Bloomberg, українці зламали системи трьох великих сервісів дистрибуції прес-релізів. Хакери крали з системи ще не опубліковані повідомлення компаній. Потім вони продавалися як інсайдерська інформація, передає Watcher.

Жертвами злому стали три сервісу: PRNewswire, Marketwired і Business Wire. На ці сайти щодня завантажуються десятки тисяч прес-релізів.

Українські хакери крали неопубліковані релізи останні п’ять років. «Вони викачали понад 150 тисяч прес-релізів, в тому числі корпоративні дані, на підставі яких могли прогнозувати поведінку фондового ринку», – повідомляє видання з посиланням на силовиків США, які розслідували інцидент.

Вкрадені релізи хакери передавали своїм спільникам в Україні та Америці, які нібито використовували їх, щоб торгувати акціями десятків компаній. Серед них, за твердженням американських силовиків, акції Boeing, Hewlett-Packard, Caterpillar і Oracle.

 
 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : На Прикарпатті лікарю-хабарнику суд присудив штраф у розмірі 25 тис грн
Наступна : Русская дипломатия: “дебилы, бл*дь” – Лавров

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×