Українець продав квартиру, а гроші віддав волонтерам. ФОТОФАКТ

Всеукраїнський центр волонтерів «Народний проект» зібрав понад 1,8 млн грн на покупку апарату для реабілітації руху поранених, якого досі наша країна не мала.

Волонтери зібрали навіть більше, ніж було потрібно: вартість апарату – 1 845 000 грн, а зібрати вдалося 1 845 245 грн, йдеться у повідомленні на сайті проекту.

Цікаво, що найбільшим меценатом проекту став чоловік на ім’я Ігор: він продав квартиру, а отримані від продажу гроші віддав волонтерам.

«Я відвідував бійців в клініці Nodus, бачив як лікарі підняли буквально “на ноги” декілька десятків бійців, за власний кошт. А от проблема з відновленням руху рук вирішується дуже важко. Нема спеціального обладнання. До речі, це найсучасніша нейрохірургічна клініка, якщо чогось нема в них – значить нема ні в кого. Люди потребують негайної допомоги, і крім небайдужих розраховувати їм нема на кого. Держава  цим не займається. Сьогодні, як і обіцяв, я продав квартиру, отримав 1 млн. грн і одразу перерахував гроші на рахунок постачальника апарату. Я інвестую в майбутнє своєї країни. Я хочу пишатись нашими досягненнями і хочу побачити свою батьківщину на одному рівні з успішними й сильними державами. Не знаю, чи має таким чином поступити кожна небідна людина, це справа совісті. Власний вибір я зробив», – наводяться у повідомленні його слова.

Волонтери пояснили, що на всю країну нема жодного ефективного апарату для реабілітації руху руки людини. Як результат – на відновлення діяльності суглоба витрачається майже рік маніпулятивного лікування. Це стосується поранених бійців АТО, оскільки їх реабілітація відрізняється від післяінсультного стану,бо вогнепальні поранення вносять певні корективи. В порівнянні – за допомогою сучасного апарату-тренажеру, результат можна побачити вже за 3-4 місяці.

«Ми дуже переживали, що не вдасться виконати умови договору про знижку – викупити апарат до кінця грудня, але все вдалось!», – розповіли волонтери.

Всього на проект пожертвували гроші 612 осіб.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : На Прикарпатті трапилось потрійне ДТП
Наступна : З 2016 року замість паперових паспортів українці зможуть отримати ID-картки

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×