Україна заборонила трансляцію ще 15 російських телеканалів

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення визнала контент 15 російських телеканалів не відповідним вимогам Європейської конвенції про транскордонне телебачення і заборонила їх ретрансляцію в українських кабельних мережах. Таке рішення регулятор прийняв на засіданні в четвер, повідомляє Станіславське ТБ, з посиланням на «Інтерфакс-Україна».

Зокрема, з переліку вилучено такі канали: «Совершенно секретно», «Кто есть кто», «Шансон-ТВ», «Парк развлечений», «Мир сериала», «Авто плюс», «Кухня ТВ», «КХЛ», «Наука 2.0», «Моя планета», «Телекафе», «Боец», «Время: далекое и близкое», «Настоящее Страшное Телевидение» (НСТ) и «Сарафан».

Моніторинг цих каналів зафіксував появу в їхніх програмах відомих персон, які внесені до переліку осіб, що створюють загрозу національній безпеці. Крім того, в ефірах телеканалів була зафіксована комерційна реклама, розповсюдження якої в ефірах іноземних телеканалів в Україні заборонено, якщо вони не підпадають під Європейську конвенцію про транскордонне телебачення.

Як зазначив голова регулятора Юрій Артеменко, рішення вступає в силу через місяць з моменту оприлюднення.

Нагадаємо, в Україні офіційно дозволили транслювати три еротичні канали.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : Прокурор Івано-Франківської області визнав, що працівник прокуратури бив фронтмена гурту Патріот.ua
Наступна : Боксер з Коломиї здобув золото у Білорусі. ВІДЕО

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×