Учасники АТО з Івано-Франківська зможуть оформити документи на земельні ділянки безкоштовно

Івано-Франківська землевпорядна організація «Прикарпатський земельний центр» звернулася до учасників АТО з ініціативою щодо безоплатного оформлення документації земельних ділянок, які виділяються військовослужбовцям.

Про це під час чергового засідання обласного координаційного комітету допомоги пораненим під час АТО повідомив директор приватного підприємства Андрій Палій.

Зокрема, він зауважив, що собівартість таких послуг на ринку вартує від 2000 до 2500 гривень.

«Оформлення документів на земельну ділянку стає додатковим фінансовим тягарем для сімей учасників антитерористичної операції, – зазначив Андрій Палій. – Тому організацією прийняте рішення про безоплатне вирішення питання, пов’язаного з оформленням  земельної ділянки у приватну власність. Зі свого боку докладатимемо усіх зусиль, аби процес відбувався динамічно та своєчасно».

Слід також додати, що директор центру звернувся  і до інших землевпорядних установ держави з проханням підтримати ініціативу та долучитися до  благочинності.

«Розуміємо, що землевпорядні організації сьогодні переживають не кращі часи через соціально-економічну ситуацію в країні,  однак маємо надію, що наші починання отримають підтримку серед колег».

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : 27-річний боєць АТО з Івано-Франківська потребує нашої допомоги
Наступна : Викладачі Прикарпатського університету взяли участь в науковій конференції у Польщі

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×