У Верховині з умовно засудженими провели профілактичний захід

Днями, в приміщенні Верховинського РЦСССДМ відбувся захід “Шлях до повноцінного життя” з особами, які засуджені до покарань, не пов’язаних із позбавленням волі. Основна мета заходу спрямовувалася на те, щоб зруйнувати стійкі неправильні погляди та переконання і повернути людей, які стали на шлях протиправної поведінки до життя за правилами закону та моралі, повідомляє “Верховина”, передає Станіславське ТБ.

Під час розмови з присутніми фахівці РЦСССДМ (Любов Мельчук) та РС КВІ (Оксана Мальована) обговорили проблеми, з якими умовно засуджені зустрічаються найбільше: невдалі кроки у житті та шляхи їх подолання, соціальне оточення підопічних, непорозуміння в сім’ї, відсутність мотивації подолання шкідливих звичок.

Працівники соціальної служби і КВІ говорили з підобліковими також про заходи, спрямовані на формування здорового способу життя, профілактики соціально-небезпечних хвороб, про недопущення скоєння нових злочинів у майбутньому.

Головний спеціаліст центру Любов Мельничук поінформувала присутніх про види соціальних послуг, які надає РЦСССДМ окремим особам чи групам населення, що перебувають у складних життєвих ситуаціях і не можуть самостійно їх подолати та закликала присутніх частіше відвідувати соціальні служби.

Як відмітила в ході зустрічі начальник РС КВІ Оксана Мальована: “У роботі з порушниками закону молодіжного віку важливо враховувати індивідуальні властивості їх характеру, вміти вислухати та надати корисну пораду. Важливо, щоб вони тобі довіряли. Увага, турбота та відповідальне ставлення до долі кожного, який має конфлікт із законом – це левова частка вирішення багатьох проблем виховного процесу.”

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : У Коломиї презентували видання про cкарби музею Гуцульщини та Покуття. ВІДЕО
Наступна : На Верховинщині завдяки благодійній місії інваліди по зору отримали окуляри та пройшли безкоштовне обстеження

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×