У Тлумачі побувала делегація швейцарсько-українського проекту DESPRO. ФОТО

Вчора, 23 березня, з ознайомчим візитом у Тлумацький район завітали представники Швейцарсько-українського проекту DESPRO “Підтримка децентралізації в Україні”.

Метою їхнього візиту було вивчення поточного стану реалізації проекту, повідомляє Станіславське ТБ з посиланням на прес-службу Тлумацької РДА.

До складу делегації увійшли програмні менеджери Швейцарського бюро співробітництва Крістіан Діслер та Ілона Постемська, начальник відділу з питань міжнародних зв’язків, інвестицій та проектної діяльності Івано-Франківської обласної ради, координатор проекту DESPRO Юрій Цимбалюк, керівник проекту DESPRO в Україні Оксана Гарнець, експерт DESPRO В’ячеслав Козак.

Під час зустрічі з головою районної державної адміністрації Володимиром Габураком, головою районної ради Василем Двояком, міським головою міста Тлумача Володимиром Корженьовським йшла мова про результати впровадження проекту на Тлумаччині та обсяг виконаних робіт у населених пунктах, які беруть участь у проекті.

Володимир Габурак розповів про будівництво водогону в місті Тлумачі та селі Озеряни, де нещодавно ввели в дію сільський водогін і встановили насосну станцію із пом’якшувальною установкою. У Тлумачі, в житловому масиві «За парком», прокладено два кілометри водопровідних мереж і встановлено водопровідні колодязі. У поточному році роботи з будівництва водопроводу планують продовжити.

Також він повідомив, що у 2016 році роботи із створення місцевого водопостачання за проектом DESPRO триватимуть і у селі Підвербці Тлумацького району.

По закінченні зустрічі програмний менеджер Швейцарського бюро співробітництва Крістіан Діслер подякував очільникам району за теплий прийом та висловив сподівання на подальшу плідну співпрацю у рамках даного проекту.

Довідка:

Швейцарсько-Український проект DESPRO започаткований як такий, що сприятиме практичному втіленню принципів європейського демократичного управління та децентралізації влади. Це приклад того, що може зініціювати та зробити громада. Проекти з водопостачання організовуються на місцях та фінансуються з кількох джерел. Частина грошей, за які реалізуються ці проекти, надходить від кожного домогосподарства, решту становлять кошти бюджету району або області і проекту DESPRO. Організатори проекту наголошують на важливості такої співпраці, оскільки люди вкладають у справу власні гроші, тому і ставлення буде як до власності. DESPRO не просто допомагає будувати водогони, проект вчить людей, як вирішувати проблеми гро­мад на місцях. Така модель співпраці успішно зарекомендувала себе вже у багатьох регіонах України.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : #БайкиМіті: Американці поставлять гуцулам новітню зброю
Наступна : В Івано-Франківську шукають родину для братика та двох сестричок

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×