У Тлумачі обирали туристичний бренд району

Сьогодні, 4 березня, відбулось засідання організаційного комітету з підготовки і проведення конкурсу «Розробка туристичного бренду Тлумацького району», який тривав впродовж лютого цього року.

 

Про це інформує прес-служба Тлумацької РДА, передає Станіславське ТБ.

До складу організаційного комітету увійшли заступник голови районної ради Василь Гнатюк, начальник відділу економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації Зоряна Баранська, керівник народного аматорського фотоклубу «Тлумач» Валерій Іванків, викладач кафедри туризму ПВНЗ «Галицька академія» Михайло Ковтун, начальник відділу освіти РДА Володимир Пеник, начальник відділу культури РДА Галина Петрунько, директор ФПП «Тлумацький бізнес-центр» Анатолій Поліщук, начальник інформаційно-аналітичного відділу апарату РДА Уляна Козубаш. Участь у засіданні також взяв міський голова м. Тлумач Володимир Корженьовський.

Члени оргкомітету розглянули роботи учасників конкурсу, серед яких 9 дорослих та 12 дітей. Оцінювалися запропоновані логотип та слоган для туристичного бренду району за такими критеріями як відповідність умовам та порядку проведення конкурсу, оригінальність (унікальність), лаконічність, універсальність (можливість використання на різноманітних об’єктах) та відповідність нормам етики і моралі. За підсумками голосування було обрано логотип, розроблений Віталієм Курилюком з Івано-Франківська. Презентація бренду Тлумацького району відбудеться 17 березня цього року під час чергової сесії районної ради.

 

 

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : До облаштування зупинок в Івано-Франківську через конкурс запросять інвесторів – Смушак
Наступна : В Івано-Франківську привітали з весняним святом матерів і дружин загиблих та зниклих безвісти правоохоронців. ФОТО

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×