У столиці Молдови знову акції протесту і нові вимоги до влади

Громадянська платформа “Гідність і Правда” організувала в центрі Кишинева на площі Великого Національного Зібрання чергову акцію протесту.

Протестувальники висунули нові вимоги і вимагають негайної відставки генерального прокурора, голів ЦВК, Національного антикорупційного бюро та Вищої судової палати.

Також протестувальники вимагають відставки уряду і президента та виборів глави держави народним голосуванням, а не в парламенті.У той же час парламент і уряд повинен провести позачергове засідання, на якому буде прийнята відставка зазначених посадових осіб, а у разі якщо вони не захочуть піти добровільно, звільнити їх.

                            
Президент Микола Тимофті навіть через тиждень цілодобових протестів не вийшов до протестуючих.Представники групи посередників маніфестантів вже провели зустрічі з прем’єром Валерієм Стрільцем і спікером Андріаном Канду, але безрезультатно.

Як відомо, в центрі Кишинева 6 вересня почалася багатотисячна акція проти уряду, який, на думку організаторів, несе відповідальність за соціально-економічну кризу в країні.

Учасники акції встановили на площі намети і збирають кошти на підтримку протестувальників.

Про це повідомляє Point.md.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : За кілька хвилин Дмитро Митрофанов битиметься з росіянином за чемпіонський пояс.ОНЛАЙН
Наступна : Віталій Кличко зможе взяти реванш у Ленокса Льюїса

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×