socico

У справі стоматолога-різника потерпілі просять для нього найвищої міри покарання.

Міський суд продовжує слухання у резонансній справі підозрюваних у вбивстві та розчленуванні двох людей Ігоря Вуйціва та Юлії Бойко.

Сьогодні, 12 серпня, суд допитав потерпілих матерів. Першою  заслухали маму вбитого Ігоря Струтинського. Як розповіла жінка, син 7 вересня 2014 року зранку пішов із дому у справах, попросивши маму зварити йому щось на вечерю. Наступного дня жінка поїхала до сестри в Долинський район, а коли повернулася, зрозуміла, що сина не було вдома.  Так жінка звернулася в міліцію. Після того, як оголосили в розшук її сина, через кілька днів жінці телефонували, що бачили його у місті. 

І продовжувала сама шукати сина,  телефонувала його знайомим, а потім випросила номер друга стоматолога. Коли зателефонувала до В., той розповів, що Струтинський був у нього, говорив про самогубство, позичив 50 гривень, нібито на таксі, й пішов геть. На запитання адвокатів обвинуваченого, чи міг  її син подавати знаки уваги чужій жінці, мати запевнила, що хлопець був сором’язливим і сам він ніколи не знайомився з жінками. До того ж, зазначила, що син дуже хотів повернутися в сім’ю до дружини та доньки.  

“Коли мене покликали в морг, я побачила дві купи м’яса. Слідчий поцікавився, як я впізнаю сина, якщо нема навіть голови. У нього ще були вирізані органи: серце, печінка, підшлункова, очі виколоті.  Я впізнала за ногами: у сина було татуювання у вигляді віночка”, – сказала мати Струтинського.

Також вона підтримала цивільний позов на матеріальну та моральну компенсації у розмірі більше, ніж 807 тисяч гривень. Також мати вбитого хоче, аби В. засудили довічно, а Бойко отримала максимальний термін, адже жінка впевнена, що без її участі не обійшлось.

Потім суд перейшов до показань другої потерпілої Лариси Кучерак. За словами жінки, її син зник 5 жовтня 2014 року.  Приблизно через два дні написала заяву в міліцію про зникнення Антона Кучерака.

“Я дуже інтенсивно зайнялася пошуками свого сина. Обійшла багато друзів та знайомих. Приходила шукати до В., там була і Бойко, яка надто сильно хвилювалася, а В. був дуже спокійним. І раптом мені зателефонував знайомий з оточення Антона та В. і сказав:”Шукайте там. Там раніше хлопець зник і досі знайти не можуть”. І кинув слухавку.   Я довго шукала сина своїми силами, і троє людей з його оточення сказали мені, що Антон того вечора пішов першим із квартири. Як я дізналась про сина? Моя знайома зателефонувала і повідомила, що знайшли два трупи в районі Вовчинецької. Я запитала, чи там може бути мій Антон? Сказали, що там нічого не побачити, бо четвертовано все. Я спочатку не надала цьому значення. а вже ввечері мені зателефонували, що можна йти в морг. Я просто його впізнала в профіль. А невістка впізнала по руці: ще коли він був маленький, то засунув руку в розетку, тому на всіх пальцях лишились знаки”, – розповіла мати вбитого.
Жінка також просить для підсудного В. довічне ув’язнення, а для Бойко – максимальну міру покарання. Також жінка не відмовляється від морального та матеріального відшкодування – це понад 711 тисяч гривень.

Суд продовжив запобіжні заходи. Юлію Бойко триматимуть під домашнім арештом,  а Ігоря Вуйціва утримуватимуть під вартою.  

Джерело: Правда.іф

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : Вчений заявив про існування ще однієї планети-гіганта в Сонячній системі. ФОТО
Наступна : Пенсіонери влаштували страйк на трасі з Донецька: «ДНР забирайся!»

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×