У школах Івано-Франківщини виявлено санітарні порушення

В Івано-Франківській області до нового 2016-2017 навчального року відкриється 276 дошкільних, 692 загально-освітніх та 42 вищих навчальних закладів І-ІІ ступеня акредитації.

Фахівці відділів ДУ “Івано-Франківський обласний лабораторний центр МОЗ України” взяли участь у проведенні оцінки  стану готовності навчальних закладів до нового навчального року.

Всього було проведено 267 обстежень закладів, при цьому в 15 випадках виявлено порушення вимог санітарного законодавства –   навчальні заклади в окремих селах Косівського, Рогатинського та Тлумацького районів розташовані в старих будівлях, які є пристосованими та не відповідають вимогам за набором приміщень, передає Станіславське ТБ посилаючись на прес-служба обласного лабораторного центру. 

Під час проведення оцінки готовності закладів до роботи  здійснювався моніторинг якості питної води: відібрано за санітарно-хімічними показниками 308 проб, нестандартні – 6 (2%); за мікробіологічними показниками відібрано 316 проб, нестандартні – 61 (19%).

 

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : Як виглядає Івано-Франківськцемент з висоти пташиного польоту. ВІДЕО
Наступна : Фіналістами „Дитячого Євробачення – 2016” став франківський дует Денис Довірак та Наталя Садова

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×