У рамках проекту “Нефінансовий звіт Івано-Франківська: на шляху до євроінтеграції” відбувся круглий стіл

У Івано-Франківську сьогодні відбувся круглий стіл у рамках проекту “Нефінансовий звіт: на шляху до євроінтеграції”.

Центр “Розвитку корпоративної соціальної відповідальності” за підтримки Посольства Королівства Нідерланди в Україні в Івано-Франківську завершує підготовку проекту “Соціальна відповідальність державних агенцій: на шляху до євроінтеграції”.

В рамках проекту місто Івано-Франківськ разом із Львовом, Сумами, Вінницею, Ірпінем, буде брати участь у підготовці нефінансової звітності.

Координатор освітніх програм Центру “Розвитку корпоративної соціальної відповідальноті” Оля Янковська зазначає:

“Нефінансові звіти – хороша практика для Франківська. Ми намагаємось донести інформацію про діяльність міських муніципалітетів в найбільш доступних для простого мешканця форматах.

Звіт – це не лише цифри. Найкращими показниками  відповідальності організацій за свій вплив на суспільство є умови життя, екологію, стан суспільства. Ми розпочнем серію проектів. Тому, сьогодні разом із представниками бізнесу та працівниками державних служб ми проводимо круглий стіл, щоб зрозуміти, що саме для життя і комфорту важливо мешканцям нашого міста”.

Заступик міського голови Іван Білик:

“Не завжди прозорість в роботі муніципалітетів показує, що відбувається в місті. Нема складової, зрозумілої для мешканців. Ми йдемо в Європу і прагнем до можної тенденції “розумного міста”, які нині такі популярні в Європі. А для цього потрібно налагоджувати і оптимізувати соціальну сферу, екологічний стан міста, інфрастуктуру.”

 

 

 

 

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : За минулу добу в зоні АТО загинув один український військовий
Наступна : Едуард Кругляк: опалювальний сезон розпочнемо вчасно

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×