У прикарпатських ресторах, де на весіллях отруїлося 40 людей, зафіксували санітарні порушення

Всі хворі, які постраждали після святкування весілля в закладах громадського харчування “Діброва” село Підгір’я Богородчанського району та “Ювілейний” місто Тисмениця виписані із стаціонару в задовільному стані.

Завдячуючи ефективним  протиепідемічним  заходам, проведеним  спеціалістами Державної установи «Івано-Франківський обласний лабораторний центр Держсанепідслужби України» на об’єктах виникнення спалахів та в домашніх осередках вдалось локалізувати вогнище сальмонельозу в максимально короткі терміни, передає Станіславське ТБ.

В закладах громадського харчування та в 39 домашніх осередках  спеціалістами відділів лабораторного центру проведено заключну дезінфекцію, продезінфіковано 12 індивідуальних криниць. Прочитано бесіди та лекції з питань профілактики гострих кишкових інфекцій та харчових отруєнь.

Було проведено близько 400 бактеріологічних досліджень  проб довкілля, відібраних на об’єктах виникнення спалахів в ресторанах «Ювілейний» та «Діброва». Зі змивів виділено умовно-патогенну мікрофлору: S.aureus, Proteus vulgaris, Сitrobacter, Klebsiella, що свідчить про порушення санітарно-епідемічного режиму в закладах громадського харчування. 

Нагадаємо, нещодавно на Прикарпатті трапилося два випадки масового отруєння людей на весіллях. В селищі Богородчани на лікарняне ліжко потрапило 29 осіб, які перебували на весіллі в ресторані “Діброва”. Одночасно із Богородчанами випадок отруєння був зафіксований у Тисмениці, де після весілля у ресторані “Ювілейний” до лікарні госпіталізували 26 осіб. Що цікаво, під час перевірки керівництво цього ресторану відмовилося надавати епідеміологам санітарні книжки, тож вже найближчим часом цим випадком займуться правоохоронці.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : “Моль, скотиняка”: Як Ющенко килим пилососив. ВІДЕО
Наступна : На Прикарпатті півсотні правоохоронців пройшли переатестацію, завтра продовження. СПИСОК

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×