socico

У програмі “Чорний ліс-2015″ галичани отримали першість. ФОТО

Із 4 по 13 серпня у с. Козино Тисменицького району на базі військово-патріотичного центру «Воїн-патріот» відбувся другий етап обласної молодіжної патріотичної науково-пізнавальної програми «Чорний ліс – 2015», організаторами якої є управління молоді та спорту, освіти і науки обласної державної адміністрації.

Участь у програмі взяли 18 команд, до складу яких увійшли 180 школярів старших класів. Вони жили у наметах, харчувалися здоровою їжею, змагалися у різноманітних конкурсах, зокрема з подолання смуги перешкод, розбирання автомата, стрільби з пневматичної зброї, надання долікарської допомоги, знання історії визвольних змагань. А ввечері всі збиралися біля багаття та співали патріотичних пісень.

За звання кращої боролася і команда Галицького району «Гайдамаки», яку представляли учні Комарівської ЗОШ І – ІІІ ст. ( керівник Сергій Стаднійчук). У конкурсі представлення команд наші діти заслужено отримали перше місце. У таких конкурсах як стрільба із пневматичної гвинтівки, туристична техніка переможцями стали галичани Степан Ковальчук, Іванна Кузів, Лев Козак та Богдан Дідух. Не пасла задніх наша команда із основ пішохідного туризму, у квесті та основ медичних знань – у цих випробуваннях вони стали призерами. А в загальному підсумку – команда «Гайдамаки» ввійшла в десятку кращих команд області.

За словами Ростислава Микитюка, начальника управління молоді та спорту обласної державної адміністрації, організатори програми мають наміри зробити відеоролик про таборування «Чорний ліс» і надіслати його у Міністерство молоді та спорту України. Таким чином вони сподіваються зробити програму всеукраїнською.

Довідково
На Прикарпатті обласна молодіжна патріотична науково-пізнавальна програма «Чорний ліс» проводиться з 1993 року. Мета цієї пізнавальної програми – формування у молодого покоління стійкої позиції, чітких та ціннісних орієнтирів українця-патріота, пошани до героїчної історії краю та народних традицій, військово-патріотичне виховання молоді, засвоєння основ пішохідного туризму та військово-прикладних видів спорту, а також популяризація серед молодих людей здорового способу життя. Має програма і науковий характер. Адже, щоб потрапити на обласний етап, у цьому році учасники програми писали реферати до 150-річчя Митрополита Андрея Шептицького.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : Як правильно поводитися під час спеки – поради прикарпатських лікарів
Наступна : Сьогодні частина Івано-Франківська залишиться без води і світла

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×