“Безвізовий звіт” не містить додаткових умов скасування віз для українців

У шостому звіті з виконання Україною вимог Плану дії візової лібералізації Єврокомісія зробила позитивні висновки.

Окремі фрагменти цього документа має у своєму розпорядженні видання“Європейська правда”. Звіт схвалили на засіданні колегії ЄК 18 грудня і опублікують сьогодні.

Беручи до уваги підсумки моніторингу та звітування, що проводилося після початку безвізового діалогу в жовтні 2008 року, Комісія вважає, що Україна виконала всі критерії, встановлені по чотирьох блоках другої фази ПДВЛ,
— йдеться у висновках звіту.

Автори документа зауважили, що надання Україні безвізового режиму стало можливим через особливі політичні відносини Києва та Брюсселя.

“Беручи до уваги відносини України та ЄС, Єврокомісія на початку 2016 року подасть (до Ради ЄС) законодавчу пропозицію про зміну регуляції 539/2001″, — підсумували в Єврокомісії.

У згаданій регуляції ЄС встановлено перелік країн, громадяни яких не потребують візи для в’їзду до всіх країн Євросоюзу, окрім Великої Британії та Ірландії.

Нагадаємо, Єврокомісія 18 грудня опублікувала свій шостий звіт щодо виконання Україною Плану дій візової лібералізації.

Документ опублікований на сайті Єврокомісії. Він не містить жодних додаткових умов чи критеріїв скасування віз для українців.

Єврокомісія відзначає, що Україна виконала усі вимоги Плану дій візової лібералізації, однак визнає, процес виконання деяких пунктів плану в частині боротьби з корупцією ще не завершений. Однак єврокомісари вирішили запустити процес скасування віз, базуючись на обіцянці української влади завершити цю роботу.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : Російські ЗМІ оббрехали Саакашвілі словами українського політтехнолога
Наступна : Мер Калуша просить районну раду виділити 800 тис грн на зарплату медпрацівникам

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×