Ще кілька місяців тому франківські комунальники заявили про масштабний благоустрій по вулиці Тролейбусній, де зараз знаходиться новий візовий центр.
Місцеві мешканці тут давно скаржилися на відсутність нормальних тротуарів та парковки, а також на засилля стихійної торгівлі та рекламних вивісок, передає Станіславське ТБ.
Сьогодні працівники Муніципальної інспекції з благоустрою нарешті демонтували незаконні МАФи біля візового центру. Про це у спільноті Комуналка ІФ повідомила працівник інспекції Христина Калитка.











