У Надвірній засідав Форум місцевого розвитку громад

Вчора, 1 грудня, у Надвірній відбулося засідання Форуму місцевого розвитку громад, передає Станіславське ТБ.

Форум засідав під головуванням заступника голови Надвірнянської районної державної адміністрації Богдана Зеленчука, заступника голови районної ради Івана Степника за участі координатора обласного ресурсного центру Олесі Хомин.

Участь у форумі також взяли начальник управління економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації Василь Уніят, начальник управління Державної казначейської служби України у Надвірнянському районі Надія Полатайко, заступник начальника відділу освіти райдержадміністрації Іван Криска, координатори районного ресурсного центру громад Тарас Вацик та Назар Верстюк, сільські голови та функціональні групи громад – учасників Проекту. Метою проведення форуму було підбиття підсумків проведеної роботи із реалізації проекту ІІІ фази Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток орієнтований на громаду» за поточний рік.

На форумі було обговорено стан та проблемні питання реалізації мікропроектів у громадах. За результатами проведення форуму перед громадами поставлено завдання щодо активізації процесу звітування про хід реалізації проекту. Особливу увагу, у зв’язку із закінченням фінансового року, приділено на необхідності освоєння бюджетних коштів. Громади учасники Проекту зобов’язалися освоїти бюджетні кошти до 25.12.2015 року.

Громади сіл Гаврилівка, Пасічна та Молодків уже фактично завершили ремонтно-будівельні роботи, а на зекономлені кошти укладають договори на виконання додаткових робіт.

Нагадуємо, що від Надвірнянського району у Проекті взяли участь 4 громади із такими мікропроектами:
– с. Гаврилівка – Енергозберігаючі заходи в Гаврилівській ЗОШ І-ІІІ ступенів (Капітальний ремонт даху коли, корпус А)” Перекриття даху та утеплення горища школи – вартість проекту 321,0 тис.грн.
– с. Зелена – Іноваційно-енергонфективні заходи в Зеленській ЗОШ І-ІІІ ступенів (Заміна системи опалення, встановлення піролізного котла в Зеленській ЗОШ І-ІІІ ступенів – вартість проекту 466, тис.грн.
– с. Молодків – Інноваційне енергозбереження в школі с. Молодків. Капітальний ремонт та утеплення даху корпусу №2 – вартість проекту 316,792 тис.грн.
– с. Пасічна – Впровадження енергозберігаючих технологій в Пасічнянській ЗОШ І-ІІІ ступенів – заміна вікон на енергозберігаючі – вартість проекту 451,0 тис.грн.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : У Франківську протестували проти смертної кари
Наступна : На Долинщині посеред вулиці поліція затримала чоловіка з наркотиками у кишені

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×