socico

У Надвірній триває підготовка до ХХІІ Міжнародного Гуцульського фестивалю

У Надвірній відбулося засідання організаційного комітету з проведення ХХІІ Міжнародного Гуцульського фестивалю. Голова Всеукраїнського об`єднання товариства «Гуцульщина» Дмитро Стефлюк ознайомив присутніх на засіданні з ухвалою ІХ позачергового з`їзду товариства, що стосується фестивалю.
 
З`їзд звернувся до органів місцевого самоврядування та районних осередків товариства Гуцульського регіону з проханням надати допомогу в проведенні фестивалю, взяти участь у формуванні делегацій, запросити гостей з інших країн, зокрема Румунії, Польщі, Чехії, Словаччини.

На засіданні організаційного комітету наголошували: Гуцульський фестиваль повинен, перш за все, сприяти популяризації історії, досягнень нинішньої героїчної доби, коли відстоюється незалежність України, і гуцули разом з іншими гуртуються навколо цього. Також захід матиме благодійний характер. Під час його проведення буде організовано ярмарки з продажу гуцульських виробів. Виручені кошти спрямують на лікування воїнів-учасників АТО.

Завідувач відділення «Філія Гуцульщина» науково-дослідного інституту українознавства Петро Шкрібляк зосередив увагу на проведенні в рамках фестивалю науково-практичної конференції. Орієнтовно вона працюватиме у пленарному режимі за чотирма тематичними секціями. У матеріалах конференції знайдуть відображення реалізація вимог Указу Президента України «Про заходи щодо поліпшення національно-патріотичного виховання дітей та молоді», постанови Верховної Ради України про вшанування Героїв АТО, матеріали парламентських слухань про родину, яка завжди була осередком міцної державної структури, а також концепції Міносвіти України на цю тематику.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : Міжбанк закрився доларом по 21,65
Наступна : На Долинщині поговорили про фінансування медичної галузі району

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×