socico

У Надвірній провели екстрену нараду з мобілізації

08.08.2015 року голова обласної державної адміністрації Олег Гончарук  провів нараду з головами райдержадміністрацій області з питань мобілізації.

За його вказівкою заступник голови райдержадміністрації Богдан Зеленчук провів екстренну нараду за участі керівника апарату райдержадміністрації Миколи Кравчука, заступника голови районної ради Івана Степника, військового комісара Надвірнянсько-Богородчанського ОРВК Олександра Матьошка та представників служби безпеки, прокуратури, міліції. В ході наради розглянуто питання виконання планового завдання призову громадян району на військову службу по мобілізації та притягнення до відповідальності осіб, які ухиляються від мобілізації.

Про це повідомляє Надвірнянська правда.
Під час наради військовий комісар проінформував про проблеми щодо оповіщення військовозобов’язаних та можливі шляхи їх вирішення. Акцентовано увагу на обговоренні процесу проведення мобілізаційних заходів.
Окремої уваги Богдан Зеленчук надав питанню контролю проведення медичних оглядів військовозобов’язаних.
Підводячи підсумки наради, заступник голови РДА наголосив на недопущенні фактів скоєння корупційних діянь під час вручення повісток військовозобов’язаним та проведення їх медичного огляду. Також рекомендував організувати роботу з висвітлення у районних засобах масової інформації заходів патріотичного спрямування, підвищення престижу військової служби.
За результатами наради прийнято  рішення в понеділок, 10.08.2015 року обговорені проблемні питання довести до керівників установ  та організацій району, а також міського, селищних та сільських голів з метою їх усунення.
Нагадаємо, відповідно до Указу Президента України, 6-та черга мобілізації триває з 19 червня.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : У Коломиї викрадають автомобілі серед білого дня (Відео)
Наступна : Смертельне ДТП на Калущині: молодь поверталась із дисктеки. ФОТО/ВІДЕО

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×