У Москві затримали майже всіх учасників «Маршу миру». ФОТО

У Москві поліція затримала практично всіх осіб, які вийшли на «Марш миру». 

Після початку руху невеликої колони учасників заходу поліція почала вибіркове затримання, в першу чергу людей, які тримали маленькі листочки з написом «Марш миру»,повідомляє УНІАН. Також поліція затримала осіб, які намагалися заступитися за активістів і вступали в діалог з поліцією. До автозаку потрапив і один з організаторів акції Олексій Домніков.

  • ФОТО УНІАН
  • ФОТО УНІАН

Наразі вибіркові затримання тривають. Поліція діє досить агресивно. Крім того, до місця проведення акції прибув російський ОМОН.

Перед затриманням деякі з учасників вигукували «Ганьба!», а також співали гімн України.

Як розповів один з учасників акції, він прийшов на марш, щоб висловити свій протест проти агресивної політики РФ, причому не тільки в Україні, а й в інших країнах.
«Росія веде агресивну політику проти своїх сусідів, була створена «бананова республіка Придністров’я», була війна в Грузії, потім напад на Україну, зараз – Сирія», – сказав учасник маршу Анатолій.

Ще до затримання організатор маршу Олексій Домніков повідомив, що «Марш миру» пройде у Москві та Санкт-Петербурзі без політичної символіки, оскільки «акція громадська, а не політична». За словами Домнікова, аналогічні акції проходять у Нижньому Новгороді, Єкатеринбурзі та Воронежі, у цих містах акції узгоджені з владою, в Саратові пройдуть пікети. Крім того, «Марш миру» 27 вересня проведуть в Лос-Анджелесі, США.

При цьому він наголосив, що акція в Москві не узгоджена, тому існує ризик затримань – за участь у несанкціонованому публічному заході.

 

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : На Прикарпатті гурт “Брати Станіслава” знімає кліп про героїв України у різні епохи. ФОТО
Наступна : Україна входить у десятку найбільш важливих країн для США в XXI столітті – Клінтон

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×