Мережу підкорив “чорний піар” проти Насалика. Марцінків каже, що “Свобода” тут ні при чому

Днями в мережі «Фейсбук» з’явилося маніпулітивне відео під назвою «Калуш – місто-феномен2». Анотація до 20-хвилинного кінофільму звучить так: «Як Калуш опинився в руках аферистів і завдяки Ігорю Насалику за лічені роки перетворився на занедбане місто з мільйонними боргами».

Ролик поширюється як реклама зі сторінки спільноти під назвою «Zelenka», передає громадська мережа ОПОРА.

У штабі кандидата Насалика висловлюють жаль з приводу появи цього кінофільму. «Жаль ми висловлюємо через наднизьку мистецьку вартість цього «продукту». Цитати із радянських кінокомедій, десятихвилинні плани Калуша без слів і під музику з «Привиду опери», єдиний сумнівної якості спікер – все це навряд чи може переконати іванофранківців утому, що Ігор Насалик погано працював головою Калуша. Тим більше, що «факти», викладені анонімним диктором, є лише «феноменальною» брехнею, яка не вплине на рішення виборців. Тому жаль ми висловлюємо і через те, що замовники фільму потратили свої гроші дарма, – кажуть у штабі кандидата. –  Разом з тим, ми висловлюємо здивування появою фільму за три дні до проведення другого туру виборів міського голови. Цей факт вказує на безвихідне становище замовників стрічки, через яке вони й вдалися до таких брудних методів агітації. Залишається чекати від ВО «Свобода» засудження і відмежування від цього фільму як нечесного засобу політичної конкуренції. В іншому разі мешканці Івано-Франківська можуть зробити власні висновки щодо справжніх замовників стрічки».

Вчора, 12 листопада, появу цього «чорного піару» проти Насалика прокоментував його конкурент на виборах міського голови, кандидат від ВО «Свобода» Руслан Марцінків:

«Офіційно заявляю, що Івано-Франківська міська організація Всеукраїнського об’єднання «Свобода», та я, як кандидат на посаду міського голови Івано-Франківська Марцінків Руслан, не маємо жодного відношення до появи цього «продукту», та інших, які можуть видаватись різними людьми та організаціями. Ми не замовляємо, не виготовляємо та не розміщуємо подібного роду матеріалів ні особисто, ні через підставних осіб. Категорично засуджуємо використання неперевіреної інформації та методів політичного маніпулювання. Наголошуємо, що наша позиція завжди висловлюється публічно на зустрічах з громадою, через офіційні засоби масової інформації та на відкритих зустрічах, телевізійних дебатах та інших форматах відкритої дискусії. Не маю жодного бажання оцінювати та коментувати даний «продукт», оскільки не проживаю у місті Калуші, не маю жодного відношення до його виготовлення чи розповсюдження, проте загалом засуджую використання нечесних та брудних методів ведення політичної боротьби», — наголосив Руслан Марцінків.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : У Львів вже прибула збірна Словенії. ФОТО
Наступна : Цьогоріч на Прикарпатті зменшилась кількість кримінальних правопорушень скоєних неповнолітніми

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×