У Львові відкрився кінотеатр із технологією 4DX

 

25 вересня у Львові відкрився новий кінотеатр мережі «Планета кіно IMAX», що розташувався у новому торговому центрі «Форум». Його основною «родзинкою» є зал 4DX, який став третім таким залом в Україні: вони вже працюють в Одесі та Харкові. Вартість квитка має становити 110-130 грн.

Технологія 4DX, яка може працювати у форматі 2D та 3D передбачає рухомі крісла, розбиті на блоки по 4 сидіння. Крісло, синхронно з зображенням, може вібрувати, змінювати кут нахилу до зображення, імітувати падіння, хитання судна, тряску в автомобілі або літаку.

Крім того 4DX кінотеатрі відтворюються дощ, вітер, туман, блискавка. До речі, воду, яка брискає, за бажанням можна відімкнути. Це єдина функція, яку глядач вимикає самостійно. Усі інші може вимкнути лише працівник кінотеатру для цілого блоку.

Так що в кінотетар не радять брати дітей до 6-ти років. Також правила безпеки не рекомендують його відвідувати людям із певними хворобами та вагітним жінкам.

Щодо інших застережень в кінотетарі розповіли, що спокійно можна брати і напої, і їжу до залу. От тільки треба стежити, щоб ваш попкорн не розлетівся на «крутих віражах». Також дирекція не бачить, щоб щось у кіно могло зашкодити електроніці.

До речі, з усіх українських залів лише у Львові працюватиме ефект rainstorm, який попри назву (злива з ураганом) створить у залі враження дощової мряки. Обладнання до нього ще мають довезти з Південної Кореї, яка є батьківщиною технології. До речі, саме корецські фахівці встановлювали у Львові спеціальне обладнання.

Крім того у кінотеатрі працватимуть ще 5 залів у форматах 2D та 3D. Від інших кінотеатрів їх відрізнятимуть зручніші та ширші крісла.

І трохи цифр на додачу: щоб побудувати кінотеатр знадобилось 300 днів та 70 будівельників в день. У ньому прокладено 49 км електричного кабелю та 1400 м вентиляційних каналів. Загальна площа екранів – 579 кв. м. (наприклад, розмір екрану 4DX складатиме 15 м на 8м, тобто він є вищим за 3-поверховий будинок). У залах встановлено 672 крісла.

Від 25 вересня кінотеатр запрацює у звичному режимі. Тепер залишається сподіватись, що прокатники підтримають нові технології справді добрим кіно.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : Під колесами іномарки загинув 21-річний пішохід
Наступна : Сьогодні П.Порошенко святкує своє 50-ліття

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×