У Львові хочуть отримати додаткові кошти з розмитнення на ремонт дороги у сторону Івано-Франківська

У Львівській облдержадміністрації заохочуватимуть підприємців розмитнюватися на території області, аби отримувати більше коштів на ремонти доріг. Зокрема, залучені кошти підуть на ремонт дороги у сторону Івано-Франківська.

Так, цього тижня ЛОДА проведе переговори із 8 великими підприємствами, які перевозять вантажі через Львівську область, і ще із 50, які зареєстровані на Львівщині, однак також розмитнюються в інших областях, пише Zaxid.net.

«Є підприємства, які проходять через наші пости, але розмитнення проводять в інших областях. Маємо 8 таких великих підприємств. Якщо б їх можна було переконати, аби вони розмитнювалися у нашій області, то це б приносило 30-35 млн грн щомісяця. Також є близько 50 підприємств, які зареєстровані у Львівській області, але розмитнення проводять в інших областях. Скільки вони могли б додатково нам дати, ми ще не рахували», – заявив директор департаменту економічного розвитку, торгівлі та промисловості ЛОДА Василь Лозинський.

За словами голови Львівської ОДА Олега Синютки, до кінця року завдяки додатковим надходженням із митниці на ремонт доріг можуть виділити ще 200 млн грн.

«До кінця року у нас буде ресурс в межах 200 млн грн. Ми спробуємо внести до бюджету 300 млн, хоча це, мабуть, недосяжна мета. Щоб ви розуміли, 200 млн – це вартість дороги зі Львова через Бібрку до кордону з Івано-Франківською областю. Тобто за ці 200 млн грн ми повинні були б зробити основу і нижній шар дороги на Радехів до кордону з Волинською областю, а також дорогу зі Славська до Сколе», – пояснив Синютка.

Завтра, 22 вересня, під час сесії зміни до обласного бюджету розглядатимуть депутати облради. Водночас через два тижні на апаратній нараді за участі голови ЛОДА мають підвести підсумок переговорів із підприємцями – хто із них погодився розмитнюватися на Львівщині і скільки коштів це додатково приноситиме в бюджет.

Нагадаємо, із вересня цього року на Львівщині розпочався експеримент із фінансування ремонтів доріг із митних надходжень. Змінами до Бюджетного кодексу передбачено, що 50% суми перевиконання щомісячних планових митних надходжень, що справляються під час митного оформлення товарів на територіях цих регіонів, скеровуватимуть до обласних бюджетів.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : Голова Івано-Франківської ОДА зустрівся з Генконсулом Чеської Республіки. ФОТО
Наступна : У Рогатині відбувся VII обласний фестиваль народної творчості. ФОТО

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×