У львівській друкарні видали дитячі листівки із зображенням Коломиї. ФОТО

У Коломиї до 775-річчя першої писемної згадки видруковано листівки з роботами учнів дитячої художньої школи ім. Я. Пстрака. Набір з 16-ти листівок «З любов’ю до Коломиї» побачив світ у львівській друкарні «Мандрогори».

Задум вдалося реалізувати завдяки фінансовій підтримці Міжнародного благодійного фонду «Покуття».

Ідея і дизайн проекту належать відомій у Коломиї художниці Лілії Тептяєвій, повідомляє Станіславське ТБ з посиланням на “Дзеркало Коломиї”.

«Ідея зародилася ще два роки тому. І за цей час викладачі художньої школи всіляко заохочували дітей до творчих робіт на тему рідного міста, – розповідає авторка проекту. – І тільки тепер випала нагода представити ширшому загалу 16 кращих робіт у вигляді листівок».

Учні художньої школи зображували переважно архітектуру міста – тут можна побачити ратушу, Музей писанки, Будинок «Сокіл», костел св. Ігнатія Лойоли. Чимало листівок присвячені велелюдним заходам у середмісті, зокрема фестивалю «Писанка».

«Є листівки на тему карпатського краю, – продовжує Лілія Тептяєва. – Для набору були відібрані тільки кольорові роботи – живопис, композиція… Ми не розглядали графічні роботи, адже хотілося видати листівки, насичені кольорами. Коломиянам таке, гадаю, має сподобатися».

У четвер, 10 березня, о 14.00 год. у Музеї історії міста відбудеться презентація подарункових листівок, де водночас всі охочі матимуть змогу їх придбати.

Також комплекти листівок реалізовуватимуть й на самому святкуванні Дня міста – 19 серпня.

Довідка. Коломийська дитяча художня школа ім. Ярослава Пстрака заснована у 1974 році. Школа розпочала свою діяльність з невеличкого колективу художників-однодумців та 35 учнів. Нині ж у закладі навчається 155 дітей. Від самого заснування в художній школі викладають 5 предметів: живопис, рисунок, композиція, скульптура, історія мистецтва. За цей час школа виховала понад 600 обдарованих дітей, багато з яких продовжили навчання у середніх спеціальних та вищих мистецьких навчальних закладах.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : На Івано-Франківщині оголошено штормове попередження через лавинну небезпеку
Наступна : В Івано-Франківську ще одна шкільна їдальня не пройшла перевірку харчування учнів. ФОТО

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×