У Києві патрульний звільнився через “совкових бюрократів” у поліції

У Києві лейтенант патрульної поліції Олексій Харченко написав заяву про звільнення.

Мотиви свого вчинку він пояснив на своїй сторінці у Фейсбук, передає Станіславське ТБ.

Патрульний поскаржився на велику кількість “совкових бюрократів” у департаменті патрульної поліції столиці. Мова йде не лише про старих працівників, а й про нових – людей віком до 30 років. Усі ці люди працюють з відповідними підходами до роботи.

Нормативна база не витримує функціонального навантаження, але ніхто не поспішає змінювати нормативну базу прийнятними темпами (тобто, на вчора), або хоча б чесно, прямо і відверто її ламати заради прогресу. Сповідується старе одвічне совкове “строгость наших законов компенсируется необязательностью…”. Також відтворення двох паралельних реальностей: де факто і на папері, – написав Олексій Харченко.

На думку лейтенанта поліції, процеси — не працюють. Працює ручне управління.

Нова поліція — це таки дійсна реформа, я це казав одразу ще минулої весни; але із застереженням, що і справжні реформи можуть мати різний ступінь ефективності. Може бути Wow! а може бути… nice try(хороша спроба – ред.), – вважає Харченко. – Я би сказав, що ця реформа — nice try. Це не витрачені даремно зусилля. Це nice try. Кожен хоча би напів-вдало пройдений етап формує досвід і майданчик для наступного.

Оці всі підходи “поліція і громада”, про які чимало пафосно говорилося минулого року — можливі у зрілих західних поліціях, бо там є реальне делегування повноважень. Нова українська поліція до цього вочевидь поки ще не готова, і це не вина Еки Згуладзе чи Хатії Деканоідзе. Це шлях нашого з вами суспільства, – каже Олексій Харченко.

В поліції такі дії патрульного поки що не коментують.

Нагадаємо, в Івано-Франківську нова патрульна поліція працює вже тиждень.

 

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : Мешканцю Івано-Франківська посилкою із США намагалися передати зброю. ФОТО
Наступна : Франківці влаштували стихійне сміттєзвалище неподалік відділку поліції. ФОТО

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×