У КП “Електроавтотранс” виявилось більше 50 “невідомих” працівників. ДОКУМЕНТ

У франківському КП “Електроавтотранс” виявилось 53  працівники, які виконують невідомі функції.

Це стало відомо із штатного розкладу, який підприємство надало журналістам. Там ці люди зазначені під графою “інші професії”.

В той же час, КП “Електроавтотранс” відмовилось надавати інформацію про те, чим саме займаються ці працівники. Також у підприємстві відмовились надати фінансовий звіт та розмір заробітньої плати усіх працівників, мотивуваши це рішення тим, що “КП “Електроавтотранс” не є розпорядником публічної інформації”.

В зв’язку з цим, активіст ГО “Центр “Антикорупційна платформа” Михайло Джогола направив скаргу до Уповноваженого України з прав людини у Верховній Раді, оскільки відмова комунального підприємства від надання фінансового звіту є порушенням закону “Про доступ до публічної інформації”.

У відповідь на скаргу, заступник Уповноваженого з прав людини повідомив про початок провадження проти КП “Електроавтотранс”.

 

 

1 коментар

  • Цей метотд вже діє п”ять років,і Положення про штрафи є,і всі про це знають,але підприємці економлять фонд зарплати через податки,необхідно КМУкраїни не забороняти перевірки ,а ввести ЩОКВАРТАЛЬНІ в обов”язковому порядку перевірки,а сьогодні є випадки,що п”ять працівників будують висотки…Заблорона перевірок довела до зростання смертності,інженерів по охороні праці поскорочували,люди працюють без інструктажів,без атестації,без оформлення…

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : У Косові у чоловіка під час обшуку виявили карабін “Mannlicher”
Наступна : На Івано-Франківщині затримали чоловіка за незаконне поводження з бойовими припасами

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×