socico

У Косові суд над головою Голошинської сільської ради перенесли на невизначений термін: суддя йде у відпустку

Сьогодні, 4 серпня, Косівський районний суд розглядав кримінальну справу по Голошинському голові сільської ради, який надав незаконні дозволи інвесторам для будівництва мініГЕС на Білому Черемоші. 

Як зазначив активіст Roman Pechizhak у мережі Facebook, нині на судове засідання приїхали не тільки жителі села Голошина, але і мешканці села Пробійнівки та люди, що живуть нижче по течії річки. Також були присутні представники Самооборони з Івано-Франківська та ніші громадські активісти. 

Суддя, Марія Крилю, спочатку відклала засідання на годину, оскільки не з’явились адвокати підсудного сільського голови Федорчака. Також не з’явились свідки в цій справі, а саме секретар Пробійнівської сільської ради зі сторони забудовника ГЕС та керівник фірми Гідропауер підприємець Миронюк. За словами місцевих, їх не було і на попередніх засіданнях. 

Суддя внесла пропозицію перенести судове засідання і зобов’язати свідків з’явитись до зали суду, інакше буде вжито примусову явку за допомогою органів МВС. Точну дату наступного засідання не повідомили, так як суддя збирається йти у відпустку.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : На Долинщині ДАІ відвідала дитячий табір “Дружба”. ФОТО
Наступна : Координаційний комітет виділив 111 франківським учасникам АТО по 1000 грн

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×