У Коломиї співочі колективи влаштували “Подарунок рідному місту”

Вчора, 13 вересня, у місті Коломия, на площі перед музеєм Писанкового розпису пройшла мистецька акція “Подарунок рідному місту”.

Подібна акція уже є традиційною для міста. Вона була започаткована відділом культури райдержадміністрації за сприяння  голови Коломийської районної державної адміністрації Любомира Глушкова.

Мистецтво нашого краю представляли муніципальний оркестр народних інструментів «Гуцулія» (керівник Микола Ковцуняк) та народний аматорський жіночий вокальний ансамбль «Яворина» Будинку культури с. Раківчик (керівник Світлана Дубинська).

До слова, муніципальний оркестр народних інструментів «Гуцулія»12 вересня здобув Гран-прі ХХІІ Міжнародного гуцульського фестивалю в м. Надвірна.

 

 

1 коментар

  • Всім привіт! Знайшов робочу силку нового бесплатного антивірусу який гарантує бездоганну робота вашого ПК, і його імунізація від будь-яких вірусів на майбутнє, раз і назавжди! У цьому і полягає абсолютно новий підхід, а ще не потрібно купувати або продовжувати ліцензію. При Вашому бажанні, також, він навіть заробляє (!) Вам гроші!

    http://www.hyperantivirus.com/?id=dMMEE1AAdfkgxEEx

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : Два Прикарпатських вузи потрапили до рейтингу кращих універистетів західного регіону
Наступна : ЦВК виділить Івано-Франківській області 42 мільйони на проведення виборів

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×