У Коломиї на сесії міськради утвердили план зонування міста

Днями, на Прикарпатті пройшла чергова сесія Коломийської міської ради. 

На 56-ій сесії міської ради шостого демократичного скликання розглянуто та затверджено План зонування території м. Коломиї. Результатом запровадження зонінгу буде підвищення ефективності реалізації генплану, раціонального використання території міста в ринкових умовах з узгодженням приватних, громадських та державних інтересів, а також забезпечення інформованості потенційних інвесторів щодо можливостей реалізації їх намірів і прозорості управлінських рішень в сфері містобудування, що стимулюватимуть інвестиційну активність фізичних та юридичних осіб.

Відповідно до Закону України “Про місцеві вибори” міською радою визначено місця для розміщення матеріалів передвиборчої агітації, а саме рекламних тумб та носіїв зовнішньої реклами.

Також сесія затвердила міську Програму “Підтримки об’єднань співвласників багатоквартирних будинків м. Коломиї на 2015-2017 роки”. Необхідність прийняття Програми зумовлена набранням чинності з 01.07.2015р. Закону України “Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку”. Метою Програми є підвищення енергоефективності та зменшення обсягів використання населенням енергетичних ресурсів, популяризація механізмів, що дають змогу власникам житла запровадити заходи з енергозбереження та термомодернізації житлових будинків за власні кошти, підвищити комфортність проживання мешканців у своїх оселях.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : Біля школи у Снятині встановили патріотичні лавочки. ФОТО
Наступна : Дорожники взялися за ремонт автотраси “Львів-Івано-Франківськ” на ділянці біля Рогатина (Фото)

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×