У Карпатах пройде найбільша неформальна літературна подія літа. ФОТО

8-13 серпня в Карпатах відбудеться найбільша неформальна літературна подія літа – «VII Літня літературна школа».

Під час заходу відомі письменники поділяться літературним досвідом і практичним інструментарієм письма, повідомляє Станіславське ТБ.

Лектори – відомі та професійні письменники, видавці, літературознавці та критики. Цьогорічними лекторами будуть: Тарас Прохасько, Андрій Курков, Ірина Цілик, Галина Крук, Володимир Арєнєв, Ростислав Семків та інші.

Літшкола –це 6 днів цікавого і корисного відпочинку та навчання в Карпатах, неформальне спілкування з письменниками і однодумцями, незабутні враження і нові знайомства.

На учасників заходу чекають 20 годин лекцій та майстер-класів, 15 практичних занять у групах (creativewriting), аналіз і обговорення текстів учасників, 3 літературні вечори та барбекю-паті, 3 походи в гори, 3 екскурсії, художній аналіз текстів, консультації лекторів, літературні ігри та маса неформального спілкування з лекторами і учасниками.

Учасники також дізнаються про теоретичні аспекти літературної творчості та оволодіють практичним інструментарієм письма. У результаті школи кожен напише хороший текст, який пройде критику і обговорення колег.

Лектори розкажуть про теорію письма (з чого починати, як знайти свій жанр і стиль, навіщо вигадувати власні «правила гри» тощо), сюжетно-композиційну організацію тексту (як створити фабулу, обов’язкові елементи сюжету, особливості композиції та форми; як і навіщо порушувати загально прийняті правила), персонажі (як створити «живих» персонажів, особливості конструювання головного героя і його взаємодія з іншими типами персонажів; система світоглядів, мотивацій і конфліктів; як змусити читача переживати за долю персонажів), мову і стилістику (різні стратегії оповіді; як працювати над мовою, діалогами, стилем і художніми деталями), саморедагування і роботу над собою(як навчитися критикувати власні тексти; чим зацікавити видавців; звідки брати натхнення;яких типових помилок уникати авторам-початківцям;як знайти читачів тасвоє місце в літературному процесі).

Літшкола буде цікава усім, хто хоче підвищити рівень власної майстерності письма та розширити літературний світогляд.

Для того, щоб стати учасником Літшколи, потрібно заповнити реєстраційну анкету: https://goo.gl/8UpvwR Кількість місць обмежена.

Дати і місцепроведення: 8-13серпня  2016 року, готельно-відпочинковий комплекс «Ворохта-МІМ» (с. Ворохта, Івано-Франківська обл.)

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : У Бурштині ініціативна група підняла питання про відродження футболу у місті. ФОТО
Наступна : Рада готує відповідь польському Сенату щодо Волинської трагедії

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×