У Карпатах на Буковецькову перевалі ремонтують дорогу державного значення. ФОТО

На Прикарпатті триває ремонт автодороги державного значення Р-24 на відтинку “Косів-Верховина”.

Зокрема, дорожники уже розпочали роботи на Буковецькову перевалі. Про це у мережі Фейсбук пише ‎Михайло Боднарук‎, передає Станіславське ТБ.

“Дорога Р-24. В”ється стрічкою,понад річкою, гарно вистелений асфальт. Ідучи по файній дорозі, так і хочеться вірші про Карпати складати. Хоча лише нижній шар вистелений, а коли буде верхній шар вистелений і зробиться розмітка і безпекові комунікаціі, то тоді Карпати магічно заполонять своєю красотою мільйони людей. Я зустрічався з туристами і запитував, як вам Карпати і всі відповідають, кращої природної красоти немає, а що робиться дорога, то вони говорять, що це Карпатська фантазія, вони своїм очам не вірять, що в Україні може таке бути. Так в Українських Карпатах буде краще ніж десь за бугром. Хлопці уже вийшли на Буковецький перевал і спускаються вниз до В. Ясенова, молодці, погода як на заказ, Карпатські “мольфари” працюють, жартую!”, – йдеться у повідомленні. 

Читайте також: ‎На Івано-Франківщині автомобілі стоять у заторі, через ремонт дороги на Коломию. ФОТО

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : Відтепер на Прикарпатті дозвіл на розміщення реклами вздовж автомобільних доріг загального користування надаватиме САД
Наступна : Вступна кампанія 2016: до приймальної комісії ПНУ надійшло майже 25 тис заяв

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×