У Калуші не звільнятимуть вагітну жінку з магазину “Копійочка”

Нещодавно в одній із торгових мереж, яка працює у Калуші, з роботи хотіли звільнити вагітну жінку, якій залишилося всього кілька днів до декрету, проте, зараз у бухгалтерії ПП “Клен” стверджують, що сталося непорозуміння. 

Мова йде про магазин “Копійочка”, із якого, як повідомляв калушанин Руслан Сердюк, всього за кілька днів до декрету звільняють його дружину. Чоловік просив допомоги у міської влади та журналістів. І як стало відомо, магазин належить фізичній особі-підприємцю, тоді як працівників наймають через юридичну фірму, у списках якої — понад дві сотні прізвищ, повідомляє Станіславське ТБ з посиланням на ”Вікна”.

“Трапилася просто прикра помилка: у списках фірми виявилися жінки з однаковим прізвищем, тому калушанці повідомили про звільнення. Коли ж розібралися із ситуацією і з’ясували, що звільнятися має намір інша людина, ситуацію владнали. Наразі жінка продовжує у нас працювати і 5 лютого піде у декрет. Звичайно, звільняти її ніхто не буде і після декрету вона зможе повернутися на роботу”, — повідомили у бухгалтерії приватного підприємства.

Тим часом на ситуацію відреагували й у міській раді, до якої Руслан Сердюк звертався за допомогою. Зокрема, як повідомила в. о. заступника міського голови Руслана Вайда, управлінням соціального захисту населення Калуської міської ради, в межах компетенції, проведено певні дії з метою вивчення озвучених скаржником питань. Зокрема, листом керівництву ПП “Клен.К” направлено запит на отримання достовірної офіційної інформації щодо ситуації з можливим звільненням жінки. Крім того, з керівництвом підприємства спілкувалися у телефонному режимі. Про результати розгляду звернення чоловіка пообіцяли повідомити офіційно.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : У Франківську судове засідання у справі стоматолога-різника перенесли
Наступна : У Карпатах зберігається небезпека сходження лавин

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×