У Калуші до кінця року з’являться нові перевізники на приміських маршрутах

З понеділка Калуська РДА почне приймати документи учасників конкурсу на право здійснення перевезення пасажирів у приміському внутрішньорайонному сполученні на маршрутах загального користування в звичайному режимі руху.

Конкурс відбудеться 22 грудня 2015 року. Прийом документів — з 23 листопада по 3 грудня включно, інформує  прес-службу Калуської РДА.

Об’єктами конкурсу є маршрути “Калуш-Бережниця”, “Калуш-Дубовиця ч/з Войнилів”, “Калуш- Завадка- Болохів 1”, “Калуш-Завадка- Болохів 2”, “Калуш-Зелений Яр”, “Калуш-Збора 1”, “Калуш-Збора 2”, “Калуш-Кулинка”, “Калуш-Пійло”, “Калуш-Станькова 1”, “Калуш-Старий Угринів”, “Калуш-Степанівка”, “Калуш – Томашівці – Перекоси ч/з Войнилів”, “Калуш-Тужилів”, “Калуш-Копанки”, “Калуш-Новиця 2”, “Калуш-Новиця 3”.

Основні умови перевезень пасажирів для переможців конкурсу: виконання вимог Закону України “Про автомобільний транспорт”, Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 18.02.97р. №176 (із змінами), розпорядження голови облдержадміністрації від 13.12.2011р. № 835 (зі змінами), розпорядження Калуської районної державної адміністрації від від 31.01.2014 р. №33, інших нормативно-правових актів, що регламентують перевезення пасажирів і багажу автомобільним транспортом. Клас автобусів визначається відповідно до наказу Мінтрансзв’язку України від 12.04.2007р. № 285.

Забороняється надання послуг з перевезення пасажирів з використанням автобусів, переобладнаних з транспортних засобів іншого призначення, за відсутності протоколів випробувань таких автобусів на відповідність вимогам правил Європейської економічної комісії і відповідно не перереєстрованих згідно постанови Кабінету Міністрів України від 21.05.2009р. №524. Засідання конкурсного комітету відбудеться 22 грудня в приміщенні Калуської райдержадміністрації за адресою: вул. Шевченка, 6, м. Калуш.

Початок роботи о 10.00. Плата за участь у конкурсі за один об’єкт конкурсу — 1700 грн. Документи для участі в конкурсі приймаються у двох закритих ковертах (пакетах) з поміткою “Конверт №1 (Конверт № 2) на участь у конкурсі 22 грудня 2015 р.”, на яких зазначається назва перевізника-претендента, його адреса та ідентифікаційний код, у робочі дні з 23 листопада по 03 грудня 2015 р. включно за адресою: м. Івано-Франківськ, вул. Тополина, буд. 3, Філія “Івано-Франківськавтотранссервіс” УДП “Укрінтеравтосервіс” (робочий орган).

Бланки документів для участі в конкурсі, інформацію щодо умов та об’єкту конкурсу надає Філія “Івано-Франківськавтотранссервіс” УДП “Укрінтеравтосервіс” (тел. 55-43-92).

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : До Івано-Франківська із презентацією нового альбому приїхав грут Фіолет
Наступна : Пенсіонери Івано-Франківщини сплатили до бюджету більше 11 млн грн

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×