У Калуші депутати міської ради вдруге не затвердили заступників міського голови. ВІДЕО

У Калуші депутати міської ради вдруге не затвердили заступників міського голови. Кандидатури міський голова не змінив, як і депутати — своєї позиції.

Про це повідомляє Станіславське ТБ з посиланням на “Вікна“.

Нагадаємо, що вперше міський голова Ігор Матвійчук виніс кандидатури заступників на затвердження сесії міської ради у грудні минулого року. Галина Романко, Наталя Табачук, Руслана Вайда, Любов Максимович — такою Ігор Матвійчук бачив свою команду.

Упродовж майже двох місяців усі заступники перебували у статусі в.о.

Сьогодні голосів «за» призначення заступників також забракло. За Руслану Вайду та Галину Романко проголосували 15 депутатів, за Наталю Табачук та Любов Максимович — 18.

Але, якщо під час першого голосування за заступників депутатська більшість була одностайною, то тепер — розійшлася у думках.

“Велися консультації між представниками фракцій, проте конкретної позиції досягнуто не було. Думки розділилися, — прокоментував ситуацію Олег Савка, депутат міської ради (НРУ). — Міський голова жодну з чотирьох кандидатур не змінив, не обгрунтував, чому так має бути, сказав, що там хоче. Ми теж своєї думки не міняємо. Мають бути люди нові, люди незаплямовані”.

Сюрпризом стало голосування партнерів по більшості: депутати із фракції «Самопоміч» проголосували «за» заступників. Також не монолітною була позиція «Автомайдану».

“Ми мали час, ми провели консультації, ми мали зустріч з усіма кандидатами на заступників, — зазначив Юрій Тимків, депутат міської ради («Самопоміч»). — Ми ставили всі питання і отримували всі відповіді. Це було виважене рішення, тому я не розумію політичних амбіцій деяких голів фракцій. Наша позиція незмінна: заступники — це прерогатива міського голови”.

“На загальних зборах було прийняте рішення не підтримувати жодної кандидатури, — акцентував Володимир Павлів, депутат міської ради (”Автомайдан”). — Віктор Павлів проголосував, бо рішення зборів носить консультативний характер”.

Не затвердивши заступників, депутати не проголосували і за новий склад виконавчого комітету міської ради. Із 15-ти осіб загального складу виконкому міський голова Ігор Матвійчук пропонував затвердити 12: крім осіб, які би мали увійти до виконком за посадою, були і представники політичних сил. Зокрема, Андрій Дрань від «Самопомочі», Ігор Біць від «Батьківщини», Володимир Костяк від БПП та Володимир Кузик від УП.

Читайте також:

У Калуші рятувальники через балкон потрапили до помешкання, де перебувала дворічна дитина

Житель Калуша отримав державну нагороду України медаль «Захиснику Вітчизни» за участь в АТО. ВІДЕО

Насалик назвав умови, при яких візьме участь у виборах мера Донецька

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : В селі Черніїв хочуть перенести пам’ятник, щоб на тому місці збудувати магазини. Селяни проти. ВІДЕО
Наступна : В Івано-Франківську авторагуль наїхав на пішохода. ВІДЕО

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×