У Івано-Франківську стартував проект “Щаслива жінка”

З 14 серпня стартував  соціально-реабілітаційний проект “Щаслива жінка”, яку розпочала ГО “Щаслива жінка” за підтримки Управління у справах сім”ї, молодіжної та гендерної політики міста Івано-Франківська.

Проект направлений на підтримку жінок, чоловіки, сини або брати яких знаходяться або ж повернулися із зони АТО.

Як повідомляє  офіційний сайт МВК Івано-Фраківська, завданням програми є проведення ряду терапевтичних заходів для жінок,з метою підняття їх ресурсності, самодопомоги, зняття тривоги, пережити втрати.  Проект також має на меті допомогти потерпілим примиритися з собою, Богом і світом, відкрити у собі актуальні здібності, такі як довіра, надія, цілісність (єдність), терплячість, відповідальність, чесність та ін., а також перевести їх у дію через здобуття нових навичок, умінь та мотивації.

Сьогодні в Україні особлива ситуація. Українці фактично живуть у стані війни: загиблі чоловіки, сини, батьки, з фізичними пораненнями та психічними поствоєнними травмами; жінки, які переживають втрату; діти, що ростуть в умовах війни. Роль жінки у цій ситуації надзвичайно важлива, оскільки саме жінки є тими, хто «тримає оборону» на мирних територіях та безпосередньо стикається з наслідками ситуації, яка склалася. Саме від них залежить подальша реабілітація чоловіків та благополуччя сім’ї як такої.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : Дефолт відміняється: кредитори списали Україні 20% зовнішнього боргу
Наступна : В Івано-Франківську вшанували Каменяра. ФОТО

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×