У Івано-Франківську через авторагуля, який перекрив проїзд не змогли проїхати на виклик дві пожежні машини. ФОТО

Даний факт був описаний у групі Авторагуль  в одній із соціальних мереж. 

27.08.15 був свідком як дві пожежні машини при включеній сирені не змогли заїхати із Міцкевича на Площу Ринок, через це “припарковане” авто. Хіба таким водіям не стає розуму подумати, як інші будуть проїжджати тут. Не знаю де саме була пожежа і з якими наслідками, але факт, що людська байдужість і неповага можуть призвести до дуже сумних наслідків. Що пропонуєте робити з такими водіями? 

 

6 коментарів

  • Їм дійсно нехватає розуму,бо не про людей думають,а про свої вигоди,а виступати,щось доказувати вміють.Але тут халатне відношення до своїх посадових обов”язків . відповідні структури,котрі за те отримують зарплату,їм дано право штрафувати,чомусь того не має..не бажають працювати на наше місто,для нашого українського народу….

  • Забагато ” села” в місті, ім місце на городі , біля корови і гною. Тоді і порядок буде і культура повернеться до міста.

  • Чому пожежна таке чудо не таранить? Якщо не помиляюсь, вона має право і фізично має змогу! Відсунути вбік і все.

  • По-перше. Проїзд під час часу з 8 до 18 там закритий, які притензії до цього авто? По – друге ! Проїзд відкритий по сусідній вулиці. Об’їзд займає 30 сек! Так шо рібята не бикуйте! Наша влада сама поставила знаки авторкгулюваня! Так шо нехай сама ПЕРЕЧить собі, хто є ланкою а хто ні!!!!

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : Дівчину з Прикарпаття продали в сексуальне рабство
Наступна : Колишній очільник Прикарпатської міліції став генералом.

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×