У Івано-Фанківську відбулася зустріч хорватського Посла з головою ОДА. ФОТО

Голова Івано-Франківської обласної державної адміністрації Олег Гончарук зустрівся з Надзвичайним і Повноважним Послом Республіки Хорватія в Україні Томіславом Відошевічем, повідомляє Станіславське ТБ, з посиланням на прес-службу ОДА.
 
Посадовці обгоровили співпрацю у економічній, туристичній та освітній  галузях. Голова адміністрації подякував  гостю за підтримку  України у її цілісності.

«Ми щиро вдячні хорватському народові і вашій владі за запровадження санкцій до країни-агресора. Сьогодні Україна в цілому і Прикарпаття зокрема, налагоджуємо тісні контакти з європейськими країнами у різних сферах. Звичайно, військове протистояння на Сході накладає негативний відбиток на цей процес, але дуже приємно, що наші партнери ставляться з розумінням до ситуації і готові розвивати співпрацю навіть у таких умовах», – зазначив Олег Гончарук.

Томіслав Відошевіч розповів про досвід Хорватії, у подоланні подібної проблеми.

«Третина нашої території також була окупована. Прикметно, що Україна, як колись Хорватія, намагається вирішити конфлікт не тільки військовим шляхом, але й активно задіює дипломатичну складову. Переконаний, що позиція Президента України Петра Порошенка та Верховної Ради України є правильною і ви здобудете мир», – наголосив Посол.

 Для хорватців запланована ще зустріч з членами обласної торгово-промислової палати, керівниками підприємств туристичної галузі, викладачами та студентами Івано-Франківського національного університету нафти і газу.

 

 

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : Міхеїл Саакашвілі вже в Івано-Франківську. ФОТОФАКТ
Наступна : Під час візиту в Івано-Франківськ Саакашвілі спростував чутки про прем’єрство. ФОТО

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×