У готелі “Дністер” відтворять атмосферу початку XX століття

У Франківську триває реставрація готелю “Дністер”. Архітектори і проектанти максимально відтворять атмосферу початку XX століття.

У готелі планують замінити вікна, привести в належний стан фасад, відремонтувати будівлю всередині. Відновлять також і дерев’яну вежу на даху готелю, яка згоріла під час пожежі, передає Станіславське ТБ посилаючись на Репортер. 

Як розповів архітектор Ігор Панчишин, замовник реставрації готелю “Дністер” має намір відновити дерев’яну вежу готелю, яка згоріла під час пожежі. Також відновлять і старі вітрини на першому поверсі будинку. Вітрини планують замінити не лише в готелі, а й в Народному домі.

“Є фотографії, конструкція, і всі заміри, щоб відновити оригінальну дерев’яну вежу, – говориь Ігор Панчишин. – Готель “Дністер” – прекрасно збережений, але в ньому багато дрібниць, які треба поміняти. Замовник  робить якісний готель з доброю історією”.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : Івано-Франківський Патруль Online 23 | чоловік демонстрував статеві органи перед неповнолітніми та сімейний конфлікт
Наступна : Рятувальники Прикарпаття наголошують на пожежній безпеці в літній період

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×